Mbrapa

Parashikimi i motit për sot dhe ditëve të vikendit

Publikuar: 11.01.2018

Sot, mbi vendin tonë, parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët.

Në pjesën e dytë të ditës, vranësirat mund të jenë më të theksuara dhe të sjellin edhe riga shiu.

Temperaturat do të sillën në mes 0 e 7 gradë celsius.

Gjatë fundjavës, parashihet të vazhdojë të mbajë mot kryesisht i vranët.

Vende-vende mund të ketë edhe reshje të dobëta bore.

Temperaturat do të sillën në mes minus 4 e 4 gradë celsius.

Në pjesën e parë të ditës, në lugina, mund të ketë mjegull.
 

/MediaPress