Mbrapa

Pamje të mahnitshme nga Tokio me borë (Foto)

Publikuar: 10.02.2018

Yuichi Yokota është një fotograf profesionist nga Tokio e Japonisë.

Ai ka shkrepur disa nga momentet më interesantë në ditën e 22 janarit të këtij viti, kur në Japoni kishte rënë më shumë borë sesa në katër vitet e kaluara.

Autoritet atë ditë u bënin thirrje banorëve që në mbrëmje të nxitoni për në shtëpi dhe sidomos të kishin kujdes ata që ishin në timon.

Më poshtë përmes fotografive mund ta shijoni edhe ju borën në Tokio.

 

/MediaPress