Mbrapa

Moti për sot dhe ditët në vijim

Publikuar: 14.02.2018

Meteorologët, për ditën e sotme parashohin mot kryesisht të vranët.

Në orët e mëngjesit mund të ketë edhe reshje të dobëta bore.

Temperaturat do të sillën në mes minus 3 e 4 gradë celsius.

Nesër, po ashtu, pritet të mbajë mot kryesisht i vranët.

Temperaturat do të shënojnë rënie ato do të sillën në mes minus 4 e 1 gradë celsius.

Në pjesën e mbetur të javës parashihet të kemi mot pjesërisht të vranët, ndërsa temperaturat do të lëvizin në mes minus 4 e 6 gradë celsius.
 

/MediaPress