Auto Plus http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/a2532f6005b3ada4db869637ebc3a6d2.jpg

Kia Motors Kosova vjen me zbritje të madheKia Motors Kosova për këtë verë vjen me zbritjën e madhe.

Për klientët e saj vjen po ashtu me ofertën që fillon me 7-të:

7 Vite Garancion   

 

7 Servise FALAS   

7 Vite mundesi kredie nga BKT
-me normë interesi 4.99% në të gjitha veturat;


Mega oferta është  –  Kia Sportage e re  1.6 Benzin  prej 24,490€ në 17,990€ pra zbritje e madhe -6500€

Kia Motors Kosova mund ta gjeni te Parku i Biznesit në Drenas.Të fundit

Konkurrenti i Tesla, Lucid Air përdor lazer për autopilot

Sensorët Lidar do të përdoren për sistemin pjesërisht automatik të DreamDrive. Lucid Air do të prezantohet për herë të parë në shtator. Lucid DreamDrive, Sistemi i Ndihmuar i Shoferit të

Boeing ndalon prodhimin e aeroplanit 747

Gjiganti i aviacionit Boeing tha se do të ndalojë prodhimin e aeroplanit të tij klasik 747 dhe se planifikon shkurtime të vendeve të punës. Boeing tha se planifikon të ngadalësojë edhe prodhi

Lamborghini i ri me 818 kuaj fuqi

Lamborghini ka prezantuar makinën e fundit, të quajtur Essenza SCV12, por pavarësisht parametrave fantastikë, nuk do të keni mundësi ta ngisni në rrugë ligjërisht. Prandaj, kompania ju rekoma

Dalin fotot e brezit të dytë të Audi A3

Në prag të fillimit të shitjeve të sedanit të ri A3, Audi njoftoi çmimin dhe fotot e këtij modeli. Brezi i dytë Audi A3 sedan debutoi disa muaj më parë, dhe kjo makinë së shpejti do të ar

Ofertë e madhe nga KIA Motors Kosova (Foto)

Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë të re dhe më shumë argëtim atë mund ta gjeni në Kia Stonic. Për të apasionuarit e modeleve SUV të vogla ka menduar KIA Motors Kosova, e cila vjen

Mercedes po tërheq 135,000 vetura nga tregu

Prodhuesi i makinave gjermane Mercedes-Benz pritet të tërheq 135,000 makina nga tregu për shkak të një mosfunksionimi të mundshëm në sistemin e ajrit të kondicionuar. “Tubi i ujit në klas

Info Tjera