Auto Plus http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/06/received_660954908106557.jpeg

Mitsubishi Space Star, veturë me të gjitha pajisjetMercom Company SHPK përmes kompanisë së saj Mitsubishi Motors Kosova ka sjellë në vendin tonë modelin më të ri të Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC Invite.

Ky model vjen me një çmim prej 11.490 euro.

Por, Mercom Company SHPK ka menduar që klientëve të saj dhe të apasionuarve të kësaj veture, t’u ofroj një mundësi për blerjen e Mitsubishi Space Star, për vetëm 130 euro në muaj.

Kësti mujor është kalkuluar me pjesëmarrje të klientit, ndërsa kompania ka garantuar 5 vjet ose 100 000 kilometra.

Vetura vjen me motor prej 1.2 litra dhe me 80 kuaj fuqi.

Lloji i karburantit është benzinë, ndërsa sistemi i tërheqjes do të jetë 2WD, marshi manual, kurse shpenzimet e derivateve arrijnë në 4.6 litra në 100 kilometra.

Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC Invite në brendësi ka timon multifunksional, USB, Bluetooth, ajër të kondicionuar, xhama elektrik, drita automatike, dritat prapa LED, rregullues shpejtësie (tempomat), sensorë shiu me fshesa automatike dhe SDA multimedia që mundëson llidhjen me Iphone Car Play.

Të fundit

Japonia lëshon trenin që lëviz 360 kilometra në orë, nuk e ndjen as tërmetin

Autoritetet infrastrukturore japoneze, kanë bërë të ditur se kanë lëshuar trenin më të shpejtë dhe më të sigurtë në vend. Sipas raportimeve të mediave, ky tren madje nuk e ndjen as tërm

Kia Motors Kosova vjen me zbritje të madhe

Kia Motors Kosova për këtë verë vjen me zbritjën e madhe. Për klientët e saj vjen po ashtu me ofertën që fillon me 7-të: 7 Vite Garancion      7 Servise FALAS    7 V

Historiku biçikletave në Shqipëri

Tradita biçikletave në Shqipëri është e hershme dhe ka një historik të saj. Turi biçikletave i Shqipërisë është zhvilluar për herë të parë në shtatorin e vitit 1925 me një gjatësi p

“Harley Davidson”, pasioni që nuk njeh moshë

Harley-davidson lindi rastësisht në vitin 1902 kur dy të rinj nga Milwakee, William Harley dhe Arthur Davidson ndërtuan një prototip të një biçiklete të motorizuar. Harley i parë u ndërtua

Oferta bombastike nga Auto Mita

Auto Mita ka vendosur të ju befasoj sërish. ZERO ZERO quhet oferta më e mirë ndonjëherë!. Me 0% interes ju mund të bëheni me një kërr veturë të re. Mjafton të sillni veturën e vjetë dhe

Info Tjera