Auto Plus http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/06/received_261506791806116.jpeg

Në pritje të bishës elektrikeCrossoveri elektrike i Ford Mustang Mach-E pritet që së shpejti të jetë në treg.

Prodhimi i një veture tërësisht nga Ford, ka rritur vëmendhjen e konsumatorëve për të parë për së afërmi këtë model interesant.

Nga një makinë sportive, Mustangu i ri po bëhet një makinë familjare.

Në fund të vitit të kaluar, Ford njoftoi se modeli elektrik Mustang Mach-E do të mund të blihet me çmimin prej 43,895 dollarë (39,047 euro).

Blerësve të parë, do tu jepet mundësia që të blejnë modelin special të Mach-E, edicioni i parë, i cili sipas mediave amerikane do të jetë i pajisur me shumë gjëra luksoze.

Të fundit

Japonia lëshon trenin që lëviz 360 kilometra në orë, nuk e ndjen as tërmetin

Autoritetet infrastrukturore japoneze, kanë bërë të ditur se kanë lëshuar trenin më të shpejtë dhe më të sigurtë në vend. Sipas raportimeve të mediave, ky tren madje nuk e ndjen as tërm

Kia Motors Kosova vjen me zbritje të madhe

Kia Motors Kosova për këtë verë vjen me zbritjën e madhe. Për klientët e saj vjen po ashtu me ofertën që fillon me 7-të: 7 Vite Garancion      7 Servise FALAS    7 V

Historiku biçikletave në Shqipëri

Tradita biçikletave në Shqipëri është e hershme dhe ka një historik të saj. Turi biçikletave i Shqipërisë është zhvilluar për herë të parë në shtatorin e vitit 1925 me një gjatësi p

“Harley Davidson”, pasioni që nuk njeh moshë

Harley-davidson lindi rastësisht në vitin 1902 kur dy të rinj nga Milwakee, William Harley dhe Arthur Davidson ndërtuan një prototip të një biçiklete të motorizuar. Harley i parë u ndërtua

Oferta bombastike nga Auto Mita

Auto Mita ka vendosur të ju befasoj sërish. ZERO ZERO quhet oferta më e mirë ndonjëherë!. Me 0% interes ju mund të bëheni me një kërr veturë të re. Mjafton të sillni veturën e vjetë dhe

Info Tjera