Auto Plus http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/106668868_2570145856581609_8901674383443030692_n.png

Oferta bombastike nga Auto MitaAuto Mita ka vendosur të ju befasoj sërish.

ZERO ZERO quhet oferta më e mirë ndonjëherë!.

Me 0% interes ju mund të bëheni me një kërr veturë të re.

Mjafton të sillni veturën e vjetë dhe të merrni të rejën me 00 kilometra dhe përmes TEB ShA me 0% kredi në interes.

Oferta nuk mbaron me kaq.

Auto Mita ju ofron edhe garancion prej 3 vjetësh dhe një vit sigurimin kasko falas.

Shuma maksimale është 10 mijë euro për 36 muaj.

Importues dhe distributor ekskluziv i Renault, Nissan, Dacia dhe Petronas në Republikën e Kosovës dhe të Shqipëris!.

Të fundit

Konkurrenti i Tesla, Lucid Air përdor lazer për autopilot

Sensorët Lidar do të përdoren për sistemin pjesërisht automatik të DreamDrive. Lucid Air do të prezantohet për herë të parë në shtator. Lucid DreamDrive, Sistemi i Ndihmuar i Shoferit të

Boeing ndalon prodhimin e aeroplanit 747

Gjiganti i aviacionit Boeing tha se do të ndalojë prodhimin e aeroplanit të tij klasik 747 dhe se planifikon shkurtime të vendeve të punës. Boeing tha se planifikon të ngadalësojë edhe prodhi

Lamborghini i ri me 818 kuaj fuqi

Lamborghini ka prezantuar makinën e fundit, të quajtur Essenza SCV12, por pavarësisht parametrave fantastikë, nuk do të keni mundësi ta ngisni në rrugë ligjërisht. Prandaj, kompania ju rekoma

Dalin fotot e brezit të dytë të Audi A3

Në prag të fillimit të shitjeve të sedanit të ri A3, Audi njoftoi çmimin dhe fotot e këtij modeli. Brezi i dytë Audi A3 sedan debutoi disa muaj më parë, dhe kjo makinë së shpejti do të ar

Ofertë e madhe nga KIA Motors Kosova (Foto)

Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë të re dhe më shumë argëtim atë mund ta gjeni në Kia Stonic. Për të apasionuarit e modeleve SUV të vogla ka menduar KIA Motors Kosova, e cila vjen

Mercedes po tërheq 135,000 vetura nga tregu

Prodhuesi i makinave gjermane Mercedes-Benz pritet të tërheq 135,000 makina nga tregu për shkak të një mosfunksionimi të mundshëm në sistemin e ajrit të kondicionuar. “Tubi i ujit në klas

Info Tjera