Auto Plus http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/polo.jpg

Si do të jetë modeli i ridizenjuar i Volkswagen Polo?Gjenerata aktuale, e gjashtë e Volkswagen Polo u prezantua në vitin 2017, që do të thotë se momenti kur ky model do të “rifreskohet” është shumë afër.

Versioni i ridizanjuar do të lançohet patjetër këtë vit dhe datën e saktë të premierës do ta zbulojmë së shpejti.

Dihet që Volkswagen nuk e ndryshon shumë modelin e pjesës së jashtme të makinës gjatë ristilimit dhe se ndryshimet zakonisht zvogëlohen në grupe të lehta, grilë përpara dhe parakolpë.

Meqenëse “fotot spiunë” të automjeteve të provës “të kamufluara” po qarkullojnë tashmë në internet, disa dizajnerë të pavarur kanë guxuar të supozojnë në bazë të tyre se si do të duket Polo për 2021.

Ky ishte gjithashtu rasti me Volkswagen Polo, dhe versioni aktual dhe pamjet e një automjeti para-prodhimi të maskuar të marrë gjatë provave në rrugët publike shërbyen si bazë për vizionin e tij për makinën e ridizajnuar.

Ne po ju transmetojmë interpretimet e tij dhe koha do të tregojë deri në çfarë mase dizajneri ka menduar për pamjen e modelit Polo për vitin 2021.

Të fundit

Shitet McLaren F1 për 15,000,000 dollarë (Video)

McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht në Shtetet e Bashkuara. Kjo makinë është një nga shtatë kopjet e para të makinës McLaren F1, por as kilometrazhi dh

McLaren prezanton makinën e epokës së re

McLaren ka prezantuar makinën e re hibride, që ka si objektiv të konkurrojë me Ferrari F8, Maserati MC20 apo Lamborgini Huracan. Me gjatësi 4,5 metra, gjerësi 2,1 metra dhe lartësi 1,1 metra, M

Legjenda Ferrari 250 GTO është përsëri në shitje

GTO Engineering është një kompani në Mbretërinë e Bashkuar që ka shpallur Project Moderna, i cili do të ndërtojë një interpretim modern të modelit legjendar Ferrari. Njoftimi i projektit u

Çfarë risish do na sjellë modeli Mercedes C (Video)

Në pothuajse katër dekada të klasës C, prodhuesi gjerman ka shitur 10.5 milionë nga këto automjete, kështu që nuk ka dyshim se është produkti më i rëndësishëm i kompanisë nga Stuttgart.

Golfi hibrid po shkon “flakë”, Volkswagen nuk po arrin të prodhojë sa është kërkesa

Fabrika më e madhe e Volkswagen në Wolfsburg, Gjermani, po lufton për të përmbushur kërkesat e klientëve për modelin Golf për shkak të mungesave të qelizave të baterisë për versionet hib

Mos u nisni me veturë nëse nuk i keni me vete këto 11 gjëra

Nëse dëshironi të udhëtoni të sigurt dhe të jeni plotësisht të përgatitur për të gjitha rrethanat e paparashikuara, ekziston një listë e gjërave që duhet të keni në makinë. Kjo kësh

Info Tjera