Të fundit

Lamborghini prezanton ‘bishën’ mbi ujë (Foto)

Gjiganti botëror i veturave të shpejta Lamborghini, ka prezantuar modelin më të ri të jahtit. Tecnomar Lamborghini 63 pritet të ju ofroj kënaqësi të papërshkrueshme gjatë lundërimit mbi uj

Njihuni me limuzinën unike të diktatorit shqiptar (Video)

Emisioni “Opinion” i është dedikuar makinave retro në Shqipëri. Limuzina e diktatorit Enver Hoxha është padyshim makina retro më e famshme dhe më me vlerë. Diktatori Hoxha e përdori atë

Mitsubishi Space Star, veturë me të gjitha pajisjet

Mercom Company SHPK përmes kompanisë së saj Mitsubishi Motors Kosova ka sjellë në vendin tonë modelin më të ri të Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC Invite. Ky model vjen me një çmim prej 11.4

Kia Ceed, veturë që kujdeset për ty (Foto)

Auto Plus ju prezanton sot Kia Ceed. Ky model që sillet në Kosovës nga Kia Motors Kosova vjen në 5 modele të ndryshme. Kia Ceed ka 5 modele të ndryshme; 4 modele me motorin benzinë me 3 dhe 4 c

Volvot më të bukura të të gjitha kohëve (Foto)

Veturat Volvo, për shkak të reputacionit që kanë si makinat më të sigurta në botë, janë në krye të listës kur është në fjalë siguria në rrugë. Përqendrimi i Volvos në sigurinë e u

Përjetoni kënaqësinë e vozitjes në çdo stinë me Vitara 2020 (Foto)

Pak ditë pasi u bë prezantimi i modelit të fundit të serisë së Suzuki Vitara, i njëjti tash është edhe në Kosovë. Modeli Vitara 1.4 BOOSTERJET GLX All Grip 4×4 6A/T vjen me 140 kuaj fu

Info Tjera

Titujt e kaluar