Të fundit

Makina më e mirë e vitit 2018 (Video)

05/03/2018

Me 325 vota të 58 gazetarëve të specializuar, Volvo XC40 i mori fronin makinës Peugeot 3008, që mbante titullin e makinës më të mirë të vitit 2017. Makina suedeze la pas Seat Ibiza (242 vota

Mercedes G Class 2018

05/03/2018

Zbulohet një nga dy risitë më të rëndësishme të Mercedes për 2018-ën. Disa ditë para debutimi, që do të bëhej mes 14 dhe 28 janarit në Sallonin Auto të Detroitit, kanë dalë në rrjet

Makinat më të veçanta që mund të keni parë ndonjëherë (Foto)

03/03/2018

Disa njerëz bëjnë gjëra të çmendura për të personalizuar makinat e tyre. Nga Mercedesi i mbuluar me 300 mijë gurë Swarovski, te makinat në formë këpuce femrash apo flluskash, ja cilat jan

Si duhet të vozitni kur rruga është me borë?

02/03/2018

Këto ditë temperaturat kanë qenë shumë të ulëta, derisa ka pasur vështirësi në komunikacion për shkak të reshjeve të dëborës. Kjo ka krijuar edhe vështirësi në komunikacion, derisa j

Renault me kombi të ri elektrik

02/03/2018

Renault ka elektrizuar kombin e saj të madh Master për të krijuar Master ZE, i cili i gjithi është elektrik i dizajnuar për qytete e për të pasur zero emetim të gazrave. Ky kombi është diza

McLaren Senna Carbon Theme zbulohet në Gjenevë (Foto)

01/03/2018

Marka britanike do të ekspozojë në Gjenevë makinën McLaren Senna Carbon Theme, që, ashtu siç kuptohet nga emri, do të ketë një përdorim të gjerë të fibrave të karbonit. Janë dashur rre

Info Tjera