Të fundit

Zbulohet detaji i shumëpritur i dasmës mbretërore (Foto)

24/03/2018

Pasi kanë zgjedhur vendin se ku do të zhvillohet ceremonia, pasi kanë zgjedhur dekorin e tortës dhe kanë përzgjedhur edhe të ftuarit, Princ Harry dhe Meghan Markle, kanë publikuar ditën e sot

Bukuroshja mbyll sytë dhe… (Foto)

24/03/2018

Fran Parman zbuloi së fundmi humbjen drastike në peshë. Ish-ylli i “TOWIE” vërtetoi mbrëmjen e së enjtes, në inagurimin e një bari në Londër, se ndjehet shumë konfidente me fizikun e sa

500 mijë dollarë për t’u dukur si Kim Kardashian (Foto)

23/03/2018

Ajo ka shpenzuar 500.000 dollarë, duke transformuar pothuajse çdo pjesë të trupit të saj, duke hequr katër brinjë si edhe injektoi yndyrë në të pasme për t’i pasur si modelja e famshme. 2

Australianët çmenden pas Dua Lipës

23/03/2018

Dua Lipa ka qenë pjesë e turneut botëror të këngëtarit të famshëm amerikan, Bruno Mars. Këngëtarja nga Kosova ka marrë pjesë në koncertet në Australi në kuadër të këtij turneu. Në n

David Guetta dhe Sia bashkë në projektin e ri

23/03/2018

David Guetta dhe Sia janë dy nga këngëtarët më të suksesshëm dhe të pëlqyer për publikun, pasi çdo këngë e tyre ka kryesuar top listat muzikore në mbarë botën. Këtë herë dyshja vjen

Mike nuk ja heq sytë Megan-it (Foto)

23/03/2018

Megan McKenna dhe Mike Thalassitis po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në Barbados. Edhe këtë të enjte, çifti ka kaluar disa momente romantike nën rrezet e diellit. Ish-ylli i “TOWIE

Info Tjera