Të fundit

LeBron James “kopjon” Ronaldinho-n (Video)

12/03/2018

LeBron James është një nga legjendat e gjalla të koshit amerikan. Basketbollisti amerikan ka bërë një asistim që nuk është parë ndonjëherë. Në ndeshjen kundër LA Lakers, James asistoi p

Toronto frenon Houstonin (Video)

10/03/2018

Supersfida e mbrëmjes së në NBA ishte ajo mes Toronto Raptors dhe Houston Rockets, pasi përballë ishin skuadrat që kryesojnë konferencat respektive të Lindjes dhe Perëndimit. Në fund, ajo q

Spektakël nga Golden State dhe Toronto

03/03/2018

Golden State vuajti në ndeshjen e saj ndaj Atlantës, por në fund arriti të fitojë me rezultatin 114-109, duke vijuar ndjekjen e Houston në krye të Konferencës së Perëndimit. Kevin Durant dhe

Bora nuk e pengoi Formula 1

28/02/2018

Dita e tretë e testimeve parasezonale të Formula 1 në Barcelonë është rrezikuar nga reshjet e borës që kanë mbuluar pistën. Skuderitë u zgjuan duke parë cirkuitin e Montmelosë me borë dh

Spektakël i jashtëzakonshëm në NBA

18/02/2018

NBA dha spektakël me konkursin e zhytjeve në fundjavën e “All-Star Game”. Shumë argëtues dhe fantastik si gjithmonë, falë basketbollistëve që t

Spektakël në NBA, ja se çfarë bëjnë dy basketbollistët

11/02/2018

NBA është i njohur për koshat spektakolarë dhe një i tillë ka ndodhur në ndeshjen mes Philadelphia 76ers dhe New Orleans Pelicans. Dy lojtarët e Philadelphia, J

Info Tjera