Të fundit

Neymar, nis ankesat ndaj gjyqtarëve

18/06/2018

Brazili u nda mbrëmjen e djeshme me vetëm një barazim kundër kombëtares së Zvicrës 1-1.  Goli i Zvicrës solli shumë polemika pasi Steven Zuber pati një kontakt me Mirandën në momentin ku

Ndeshjet që do të luhen sot në Botëror

18/06/2018

Pas spektaklit që kemi shijuar deri tani, Kupa e Botës vazhdon me duelet e tjera, ku edhe këto ndeshje do dhurojnë spektakël dhe gola. Sot do të luhen 3 ndeshje. Ato janë: 14:00 Suedi vs Kore e

Valon Behrami “zhduk” Neymarin

18/06/2018

Në Botërorin e surprizave nuk duhet të habitemi nëse një nga lojtarët më të mirë në fushë në ndeshjen Brazil-Zvicër ishte Valon Behrami. Mesfushori kosovar i cili luan me Udinesen në Ser

“Messi nuk është Maradona. Nuk e fiton dot i vetëm Botërorin”

18/06/2018

Ish-futbollisti i kombëtares argjentinase, me të cilën ka luajtur në 3 Botërorë, Hernan Crespo ka deklaruar pas barazimit zhgënjyes të bardhekaltërve me Islandën se “Messi nuk është Mara

Zvicra ndalë Brazilin

17/06/2018

Zvicra është befasia e dytë e ditës së katërt të Kupës së Botës “Rusia 2018”, duke luajtur baras me Brazilin 1-1, në kuadër të Grupit F. Zviceranët skuadër në të cilën ishin titu

Portieri i Islandës tregon sekretin si mundi ti presë penalltinë Messi-t

17/06/2018

Pritja e panalltisë së Lionel Messit nga portieri i Islandës, Hanes Halldorson ka bërë shumë bujë. 34-vjeçari, që aktivizohet me Randers në Danimarkë, tashmë mund të ketë mundësin te re

Info Tjera