Të fundit

‘Austrian Airlines’ rifillon fluturimet

‘Austrian Airlines’ ka bërë sot fluturimin e para pas më shumë se tre muajsh ndalesa si pasojë e pandemisë COVID-19. “Austrian Airlines’ i filloi sot fluturimet të cilat si destinacion

Shtëpia e bukur lëvizëse (Foto)

Çifti Robbie dhe Priscilla kanë befasuar gjithë lagjen dhe të njohurit me shndërrimin e një autobusi shkolle në një shtëpi lëvizëse. Ata blenë autobusin e shkollës Thomas në vitin 1998.

Aeroporti me njoftim të ri për udhëtarët

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari” ka njoftuar të gjithë udhëtarët se nuk ka restriksione në pranimin e udhëtarëve pavarësisht nacionalitetit të tyre. Porti i vetëm aj

Delfinët zbukurojnë detin Jon

View this post on Instagram Ne detin Jon per here te pare shoh kaq shume delfine 🐬 Mrekulli!!#amazingalbania 🐬 #mediterraneo #ionian 🐬🐬🐬 #ioniansee #pushoshqip

Udhëtarët e parë zbresin në ANP “Adem Jashari”

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari” nga orët e para të mëngjesit të së dielës ka nisur të pres ardhjen e mërgimtarëve në Kosovë. Fluturimi i parë u realizua në orën

Thethi, bukuria që tërheq turistët

Thethi u kthye në qendrën turistike të Veriut të Shqipërisë gjatë sezonit turistik veror, por vazhdon të vizitohet edhe tani nga ata që e duan natyrën.

Info Tjera

Titujt e kaluar