Tech http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/apple.jpeg

Dyqani i parë lundrues i Apple do të hapet së shpejtiApple ka një rrjet të gjerë të dyqaneve të tij në të gjithë botën, dhe një nga ato më të rejat është i veçantë sepse është një objekt lundrues.

Apple Store i dizajnuar në mënyrë unike ndodhet në Singapor në një vend të njohur zyrtarisht si Apple Marina Sands.

Dhe ai është gjithashtu i vetmi dyqan me pakicë i Apple në botë që noton në ujë.

Të fundit

Nokia do të vendos rrjetin 4G në hënë

Derisa NASA dëshiron të kthehet në hënë deri në vitin 2024 përmes misionit Artemis, ajo dëshiron që Nokia të krijojë një rrjet komunikimi 4G për komunikim të besueshëm dhe efikas. Për

Samsung sjellë një model të ri të serisë 20

Galaxy S20 Fan Edition i Samsung, ose FE, tani është në dispozicion për t’u blerë në Indi për afërsisht 680 dollarë. Telefoni u zbulua për herë të parë në ngjarjen e Samsung “Unpacke

Me çfarë çmimesh mund të bleni iPhone 12

Apple përmes një organizimi madhështor ka prezantuar telefonin më të ri të mençur – iPhone 12. Pas prezantimit dhe zbardhjes së disa karakteristikave, Apple ka zbuluar edhe çmimet e version

Apple prezanton iPhone 12

Apple ka zbuluar zyrtarisht celularin e ri iPhone 12, gjatë një eventi që është ndjekur live nga miliona shikues në të gjithë botën. Celulari i ri është dizajnuar me cepat e rrumbullakët,

Samsung sjellë telefonin 5G me çmim të lirë

Samsung prezantoi ditën e sotme Galaxy A42 5G, telefoni më i fundit i linjës buxhetor Galaxy A. A42 është telefoni më i lirë aktualisht në treg nga Samsung me teknologjinë 5G dhe do të kusht

Thashethemet e minutës së fundit për iPhone 12

Me ngjarjen e Apple që është vetëm një ditë larg, ju do të mendoni se ne tashmë konsiderojmë se dimë gjithçka që ka të bëjë me iPhone 12. Dhe, për pjesën më të madhe, ne dimë dhe k

Info Tjera