Tech http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/iphone12-caviar.jpg

iPhone 12 i artë që kushton 24 mijë dollarëTelefoni i mençur iPhone 12 është ofruar nga prodhuesi rus Caviar.

Në varësi të versionit, çmimet fillojnë nga 23.380 dollarë për iPhone 12 Pro me 128 GB dhe shkojnë deri në 24,540 dollarë për iPhone 12 Pro Max me 512 GB.

Caviar blen iPhone normal dhe i zbukuron ata. Ata zbukurohen me lule, të cilat Caviar i quan “stil kombëtar rus”.

Shiriti “në formë V” ka për qëllim të simbolizojë fitoren dhe epërsinë. Ekzistojnë gjithashtu 8 diamante me një total prej 0,48 karatësh.

Në faqen e internetit, iPhone i artë reklamohet si “magjepsës” dhe gjithashtu “tërheq vëmendjen”.

Nëse doni të shpenzoni pak më pak para për një iPhone 12 “magjepsës”, mund të merrni një variant me lëkurë krokodili në vend të arit në anën e pasme për 5,000 dollarë.

Të fundit

Sony jep lajmin e hidhur për PlayStation 5

Sony ka konfirmuar se PlayStation 5 nuk do të mbështesë lojërat e PS4, PS3, PS2 ose të gjeneratës së parë, përkundër se është spekuluar se do ndodh një gjë e tillë. Entuziastët e lojë

Mark Zuckerberg adhurues i madh i Samsung

Samsung dhe Facebook kanë qenë partnerë në projekte të ndryshme për një kohë të gjatë. Tani, CEO i Facebook ka zbuluar se ai është një adhurues i madh i telefonave inteligjentë të Samsu

YouTube do testoj rivalin e TikTok

YouTube ka njoftuar se do të testojë një version beta në Indi për të rivalizuar aplikacionin popullor të videove TikTok. Platforma e re e quajtur YouTube Shorts, do të kufizojë videot në 15

Qendra e të dhënave nënujore e Microsoft nxirret nga uji pas dy vjetësh

Dy vjet më parë, Microsoft fundosi një qendër të dhënash në brigjet e Orkney (Mbretëria e Bashkuar) në një eksperiment të egër. Kjo qendër e të dhënave tani është marrë nga fundi i o

Facebook vjen me një risi

Facebook ka bërë të ditur se do të lansojë syzet e mençura vitin e ardhshëm, të cilat mund të lidhen edhe me telefonat e mençur si pjesë e një aleance me titanin e syzeve EssilorLuxottica.

Njihuni me modelin e ri të GoPro

GoPro ka sjellë modeling e ri të kamerës me rezolucion të lartë. Bëhet fjalë modeling GoPro Hero 9, një kamerë të re që ka një bateri më të madhe, trup dhe rezolucion shumë më të lart

Info Tjera