Tech http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/iphone-12-pro-concept.jpg

iPhone 12 prezantohet më 13 tetorApple ka njoftuar se prezantimi i të shumë-priturit iPhone 12 do të zhvillohet më 13 tetor nëpërmjet një eventi online.

Transmetimi i drejtpërdrejtë i ngjarjes Apple iPhone 12 ‘Hi, Speed’ do të bëhet më 13 tetor 2020, me orën tonë lokale 19:00.

Apple do të transmetojë ngjarjen e pritshme të zbulimit të iPhone 12 më 13 tetor dhe do të prezantohen këto modele:

5.4 “iPhone 12 mini me çmim nga 649 dollarë

6.1 “iPhone 12 me çmim nga 699 dollarë

6.1 “iPhone 12 Pro me çmim nga 999 dollarë

6.7 “iPhone 12 Pro Max me çmim nga 1099 dollar.

Të fundit

Cila markë e telefonëve është më e besueshme, lista do ju befasoj

Kompania Counterpoint ka bërë një “listë besimi”, e cila rendit të gjithë prodhuesit e celularëve Android. Ato renditen bazuar në katër kritere – softueri, siguria, cilësia e

Tinder lëshon aplikacionin me video

Tinder ka lansuar opsionin e ri “Face to Face”, përmes së cilit mund të bisedoni me kamerë. Që prej sot, njerëzit do mund të kenë “takime” përmes videos, pasi që rrethanat tani janë

Samsung Galaxy S21 – telefon me performancë më të mirë

Nëse thashethemet duhet të besohen, Samsung Galaxy S21 (i njohur edhe si Galaxy S30) mund të jetë me ne që në Janar, kështu që mbase nuk është për t’u habitur që rrjedhjet vazhdojnë të

Instagram u mundëson krijuesve një mënyrë të re për të bërë para

Krijuesit e Instagram tani kanë më shumë mënyra për të bërë para. Përmes platformës tani influencerët mund të shesin simbole gjatë transmetimeve live, një testim i cili po zgjerohet edhe

iPhone 12 pritet ti zhgënjej blerësit me këtë problem

Të gjithë të pasionuarit e modelit të ri të Apple, iPhone12 nuk do të jenë të kënaqur me një informacion që këtyre ditëve është zbuluar. Ky model nuk pritet të ofroj lidhjen e dy SIM k

Nokia do të vendos rrjetin 4G në hënë

Derisa NASA dëshiron të kthehet në hënë deri në vitin 2024 përmes misionit Artemis, ajo dëshiron që Nokia të krijojë një rrjet komunikimi 4G për komunikim të besueshëm dhe efikas. Për

Info Tjera