Tech http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/motorola-razr-foldable-1-1599233489.jpg

Motorola rikthen modelin e famshëm (Video)Motorola ka vendosur të rikthej modelin e saj të telefonit të parë dhe të famshëm të palosshëm Razr.

Modeli i ri që do të quhet Razr 5G do të ketë lidhje me 5G, siç nënkupton vetë emri, i mundësuar nga fakti se do të ketë procesorin Snapdragon 765.

Modeli pritet të vjen me dy ngjyra: të artë dhe të zezë.

Thashethemet e mëparshme gjithashtu flisnin për kamerën kryesore që merr një azhurnim në një sensor prej 48 MP, ndërsa kamera selfie do të jetë 20 MP.

Pritet të ketë 8 GB RAM memorie dhe 256 GB hapësirë të brendshme, një bateri 2,845 mAh me mbështetje për karikimin 18W.

Razr 5G do të zbulohet më 9 shtator./ Përshtatur nga gsmarena

Të fundit

Instagram u mundëson krijuesve një mënyrë të re për të bërë para

Krijuesit e Instagram tani kanë më shumë mënyra për të bërë para. Përmes platformës tani influencerët mund të shesin simbole gjatë transmetimeve live, një testim i cili po zgjerohet edhe

iPhone 12 pritet ti zhgënjej blerësit me këtë problem

Të gjithë të pasionuarit e modelit të ri të Apple, iPhone12 nuk do të jenë të kënaqur me një informacion që këtyre ditëve është zbuluar. Ky model nuk pritet të ofroj lidhjen e dy SIM k

Nokia do të vendos rrjetin 4G në hënë

Derisa NASA dëshiron të kthehet në hënë deri në vitin 2024 përmes misionit Artemis, ajo dëshiron që Nokia të krijojë një rrjet komunikimi 4G për komunikim të besueshëm dhe efikas. Për

Samsung sjellë një model të ri të serisë 20

Galaxy S20 Fan Edition i Samsung, ose FE, tani është në dispozicion për t’u blerë në Indi për afërsisht 680 dollarë. Telefoni u zbulua për herë të parë në ngjarjen e Samsung “Unpacke

Me çfarë çmimesh mund të bleni iPhone 12

Apple përmes një organizimi madhështor ka prezantuar telefonin më të ri të mençur – iPhone 12. Pas prezantimit dhe zbardhjes së disa karakteristikave, Apple ka zbuluar edhe çmimet e version

Apple prezanton iPhone 12

Apple ka zbuluar zyrtarisht celularin e ri iPhone 12, gjatë një eventi që është ndjekur live nga miliona shikues në të gjithë botën. Celulari i ri është dizajnuar me cepat e rrumbullakët,

Info Tjera