Tech http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/New-ASUS-VivoWatch-SP-fitness-smartwatch.jpg

Ora e mençur që synon rrëzimin e gjigantëveVivo është ora e mençur që parashikohet se do të rrezikoj frontin e dy kompanive të mëdha Samsung dhe Apple.

Vivo Watch i ri do të arrijë në dy madhësi – 42 mm dhe 46 mm dhe të dy do të ofrojnë rripa standardë të këmbyeshëm.

Disa nga veçoritë e listuara përfshijnë ekranin AMOLED, trupin prej çeliku inox, zbulimin e kalorive dhe SpO2, ndihmësin e zërit Jovi.

Do të ketë mbështetje të pagesave mobile, megjithëse është e paqartë nëse do ta bëjë atë jashtë Kinës.

Çmimi i orës parashihet të jetë rreth 123 €.

Të fundit

Instagram u mundëson krijuesve një mënyrë të re për të bërë para

Krijuesit e Instagram tani kanë më shumë mënyra për të bërë para. Përmes platformës tani influencerët mund të shesin simbole gjatë transmetimeve live, një testim i cili po zgjerohet edhe

iPhone 12 pritet ti zhgënjej blerësit me këtë problem

Të gjithë të pasionuarit e modelit të ri të Apple, iPhone12 nuk do të jenë të kënaqur me një informacion që këtyre ditëve është zbuluar. Ky model nuk pritet të ofroj lidhjen e dy SIM k

Nokia do të vendos rrjetin 4G në hënë

Derisa NASA dëshiron të kthehet në hënë deri në vitin 2024 përmes misionit Artemis, ajo dëshiron që Nokia të krijojë një rrjet komunikimi 4G për komunikim të besueshëm dhe efikas. Për

Samsung sjellë një model të ri të serisë 20

Galaxy S20 Fan Edition i Samsung, ose FE, tani është në dispozicion për t’u blerë në Indi për afërsisht 680 dollarë. Telefoni u zbulua për herë të parë në ngjarjen e Samsung “Unpacke

Me çfarë çmimesh mund të bleni iPhone 12

Apple përmes një organizimi madhështor ka prezantuar telefonin më të ri të mençur – iPhone 12. Pas prezantimit dhe zbardhjes së disa karakteristikave, Apple ka zbuluar edhe çmimet e version

Apple prezanton iPhone 12

Apple ka zbuluar zyrtarisht celularin e ri iPhone 12, gjatë një eventi që është ndjekur live nga miliona shikues në të gjithë botën. Celulari i ri është dizajnuar me cepat e rrumbullakët,

Info Tjera