Tech http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/Samsung-Galaxy-M51.jpg

Samsung sjellë telefonin me super bateriMediat raportojnë se Samsung pritet të vij me një model që do të ketë bateri me kapacitet të lartë.

Faqja e njohur Gsm Arena ka njoftuar se modeli që do të quhet Galaxy M51 do të vjen me bateri prej 7000 mAh.

Përveç kësaj, Galaxy M51 nuk është keq as nga përmbajtja e pjesëve, duke nisur nga ekrani AMOLED 6.67 inç me një rezolucion të plotë HD.

Kamerat kryesore do të jenë me rezolucion prej 64, 12 dhe 5 mp, që mundësojnë xhirime me teknologjinë 4k, ndërsa kamera e përpara do të jetë 32 mp.

Modeli vjen me 128 gb hapësirë dhe 6gb memorje dhe modeli tjetër 128 gb me 8 gb memorje.

Ende është e paqartë se kur do të nisë të shitet ky model dhe me çfarë çmimi.

Të fundit

Cila markë e telefonëve është më e besueshme, lista do ju befasoj

Kompania Counterpoint ka bërë një “listë besimi”, e cila rendit të gjithë prodhuesit e celularëve Android. Ato renditen bazuar në katër kritere – softueri, siguria, cilësia e

Tinder lëshon aplikacionin me video

Tinder ka lansuar opsionin e ri “Face to Face”, përmes së cilit mund të bisedoni me kamerë. Që prej sot, njerëzit do mund të kenë “takime” përmes videos, pasi që rrethanat tani janë

Samsung Galaxy S21 – telefon me performancë më të mirë

Nëse thashethemet duhet të besohen, Samsung Galaxy S21 (i njohur edhe si Galaxy S30) mund të jetë me ne që në Janar, kështu që mbase nuk është për t’u habitur që rrjedhjet vazhdojnë të

Instagram u mundëson krijuesve një mënyrë të re për të bërë para

Krijuesit e Instagram tani kanë më shumë mënyra për të bërë para. Përmes platformës tani influencerët mund të shesin simbole gjatë transmetimeve live, një testim i cili po zgjerohet edhe

iPhone 12 pritet ti zhgënjej blerësit me këtë problem

Të gjithë të pasionuarit e modelit të ri të Apple, iPhone12 nuk do të jenë të kënaqur me një informacion që këtyre ditëve është zbuluar. Ky model nuk pritet të ofroj lidhjen e dy SIM k

Nokia do të vendos rrjetin 4G në hënë

Derisa NASA dëshiron të kthehet në hënë deri në vitin 2024 përmes misionit Artemis, ajo dëshiron që Nokia të krijojë një rrjet komunikimi 4G për komunikim të besueshëm dhe efikas. Për

Info Tjera