Tregime biznesi http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/Solid.jpg

Për një ecje të qetë dhe të sigurt me këpucët e SolidPër më shumë se një dekadë, fabrika për prodhimin e këpucëve Solid ka arritur që të tregoj se me punë dhe angazhim, arrihet çdo gjë.

Me përvojën tashmë të gjatë të krijuar, Solid ka arritur të thyej të gjitha barrierat me të cilat u përball Kosova.

Në fabrikën në Suharekë, mund të gjeni të gjitha llojet e këpucëve dhe për të gjitha moshat, të cilat janë të certifikuara në laboratorët ndërkombëtarë.

Lëkura për këpucët është e certifikuar dhe importohet nga vendet e bashkimit evropian.
Falë kualitetit të lartë sot këpucët e Solid-it mund t’i gjeni në shumë vende evropiane dhe jo vetëm.

Solid eksporton këpucët në: Francë, Itali, Gjermani, Serbi, Kroaci, Qipro, Spanjë, Belgjikë, Poloni, SHBA, Afrikë të Jugut dhe në Angli.

Shkaku i rritjes së kërkesave, Solid ka krijuar një departament të veçantë dhe njëkohësisht human, që po merret me prodhimin e këpucëve, varësisht prej kërkesës që ka klienti.

Përpos që këpuca prodhohet në atë mënyrë që të jetë ortopedike, me matje dhe me përforcime nga më të ndryshmet, poashtu në kuadër të këtij departamenti hyjnë edhe këpucët diabetike për personat që janë me diabet dhe ku përdoren materiale të vecanta që i përshtaten asaj kërkese.

Ndërsa, për këpucët e sezonit të dimrit, Solid ka sjellë lëkurën që është rezistente ndaj ujit.

Të fundit

4 gjëra që kurrë nuk duhet t’ia thoni shefit tuaj

Është një problem i madh t’i thoni gjënë e gabuar shefit tuaj. Mund t’ju kushtojë vendin e punës. Më poshtë ne do ju tregojmë se kush janë 4 gjërat që kurrë nuk duhet t’ia thoni sh

5 këshilla si të paguheni aq sa meritoni

Nëse dëshironi të paguheni për atë që mendoni se është e drejtë, mos u ulni duarkryq duke u ankuar për miqtë tuaj. Ajo që duhet të bëni është të ndiqni këto 5 këshilla në mënyrë

Me këtë pyetje, Musk zbulon nëse kandidatët për punë po e gënjejnë atë

Elon Musk zbuloi se kur e din nëse dikush po e gënjente atë në një intervistë për punë. “Më tregoni për disa nga problemet më të vështira që keni punuar dhe si i keni zgjidhur ato”,

Kompania kosovare bëhet referencë e profesionalizimit në ndërtimet infrastrukturore

Kompanitë kosovare dita ditës po rriten e po profesionalizohen në fusha të ndryshme. Një nga sektorët që ka shënuar rritje pozitive është infrastruktura. Kur flasim për këtë sektor, padys

Biznesmenët shqiptarë bashkojnë forcat në një investim

Në Kriens të kantonit Lucern në Zvicër, përmes një aktiviteti të “Degës së Zvicrës Qendrore të Rrjetit të Bizneseve Shqiptare në Zvicër” dhe të “Unionit Invest AG” u inaugurua o

Mama Bar – si përballet bari kult me pandeminë?

Një dhomë e errët, mobilie retro, muzikë afrikane nga altoparlantët, pas banakut baristja letoneze me sytë e qeshur – goja e hunda të mbuluara sipas etiketës pandemike) kujdeset që të

Info Tjera