Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/love-1-scaled.jpg

6 gratë dhe burrat më seksi të horoskopitI ke rreth e rrotull dhe mund t’i kesh vënë re, ose mund të jesh dhe ti një prej tyre.

Dashi – Ka pak rivalë. Mënyra se si është, se si sillet, është unike.

Burrat kanë personalitet të fortë, kurse gratë janë intriguese.

Demi – Është një nga më seksit, ndër shenjat seksi.

Është aktiv në lidhje, pikant dhe nuk lodhet kurrë.

Ndonjëherë është i vrazhdë me sjelljet e tij dhe kjo e bën edhe më të dëshirueshëm.

Luani – Pasionant, me fantazi, joshëse dhe e pamundur t’i rezistosh.

Peshorja – Në dallim nga shenjat e tjera nuk e ka për qëllim joshjen dhe eksperimentimin, por gjithsesi është melankolike e sensuale.

Akrepi – Përsosmërisht sensuale. Pasionante deri në ekstrem.

Shigjetari – Nuk i fsheh dëshirat erotike. Shumë sensual, por kujdes mos e mërzitni duke e lënë të bjerë pre e rutinës.

Të fundit

Si ti mbajmë vetullat e drejta

Përderisa vetullat e harkuara janë të shkëqyeshme kur bëhet fjalë për strukturimin e fytyrës, harqet e larta të vetullave ndonjëherë mund të gabohen, posaçërisht kur i mbushni ato. Ky pr

Gratë që punojnë me orar të tejzgjatur, rrezikohen nga depresioni

Gratë të cilat punojnë me orë të zgjatura janë më të rrezikuara që të preken nga depresioni, dhe një gjë e tillë nuk ndodh me burrat. Studimi më i fundit i realizuar nga ekspertë britan

5 gabimet që i shkatërrojnë shumicën e lidhjeve

Lidhjet janë një temë shume sensitive dhe është shumë lehtë për ti shkatrruar përgjithmonë. Bombardimi konstant me këshilla, menquri, dhe storie për lidhjet perfekte ndonjëherë e bën s

Arkitekti italian kërkon të ndërtojë qytete me 1 milion pemë

Arkitekti italian Stefano Boeri ka nisur një fushatë globale për të promovuar pylltarinë urbane. Boeri ka shprehur dëshirën për të parë më shumë pyje dhe pemë në qytete, me qëllim uljen

Horoskopi i së dielës

Dashi-Hëna dhe Venusi do të kalojnë tranzit në shenjën tuaj, duke favorizuar momentet e pasionit. Në punë vlera juaj nuk do të vihet në diskutim, ndërsa nga pikëpamja ekonomike, situata nuk

Si të mbrohemi nga gripi sezonal

Gripi sezonal është një infeksion akut viral. Transmetohet direkt nga një person i sëmurë tek tjetri përmes stërpiklave gjatë kollitjes ose teshtitjes dhe ne mënyre indirekte me prekjen e ob

Info Tjera