Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/2XWTZZQLK5A6XLZ3X2KE34J2K4-e1594363082953.jpg

Çfarë befasi ka rezervuar horoskopi për juDashi
Ju duhet të besoni sytë dhe veshët tuaj, jo ato që dikush tjetër ju thotë të besoni.

Mos lejoni që një bandë nxitësish të ndezin telashe midis jush dhe miqve tuaj.

Lajmet tronditëse që ata kanë për ju thjesht nuk mund të jenë të vërteta, dhe ju duhet ta mbani mend këtë.

Demi
Ashtu si bashkëngjitjet e postës elektronike mund të përmbajnë viruse që e dëmtojnë kompjuterin tuaj, disa nga lidhjet në jetën tuaj mund t’ju bëjnë të sëmurë! Ju nuk keni nevojë për tendosje shtesë në trurin tuaj. Personat që nuk ju pëlqejnë, shmangini.
Binjakët
Nëse mendoni se nuk keni kohë të mjaftueshme për të marrë pjesë në detajet ose veprimet që kërkon kjo ditë, duhet të riorganizoni ditën tuaj për të fituar kohë.

Gjërat kanë mbetur vetëm për shumë kohë, dhe ato kërkojnë vëmendjen tuaj. Mos humbisni më shumë kohë.

Gaforrja
Planet dhe rutinat tuaja papritmas mund të tronditen pa paralajmëruar.

Mos u habitni nëse papritmas ndryshon një marrëdhënie afatgjatë ose miqësi e vjetër.

Vendimet e mëdha mund të sjellin pasoja të mëdha edhe më tej.

Vetëm përpiquni të shkoni me rrjedhën dhe mos bëni asgjë të nxituar.

Luani
Shkuarja me rrjedhën është një taktikë shumë më e mirë për ju sot sesa noti kundër rrymës.

Mos jini të nxituar ose luftues.

Nuk është se ju nuk duhet të shprehni mendimet tuaja ose të bëni atë që dëshironi të bëni, është thjesht se nuk duhet ta bëni atë nëse ju vë në një kurs tjetër nga të gjithë të tjerët.

Virgjëresha
Ndonjëherë nuk e kuptoni se çfarë dite të shkëlqyeshme po kaloni deri sa të përfundojë.

Sot, ju duhet të jetoni në atë moment dhe të freskoni çdo moment të kohërave të mira ndërsa ndodhin.

Thjesht duhet të hapësh sytë dhe t’i shohësh ato.

Mos e humbni energjinë tuaj duke u ndalur te problemet.

Peshorja
Do të bëhet e dukshme sot se dikush që ka qenë i mbushur me ide të shkëlqyera, është gjithashtu plot premtime boshe.

Ata nuk po bëjnë asgjë për të ndërtuar planet e tyre ose për të ndjekur ato që ju thanë se do të bënin, dhe ata nuk tregojnë asnjë shenjë të ndryshimit së shpejti.

Hyr në veprim për të realizuar gjërat tani.

Akrepi
Intuita juaj po funksionon mirë dhe keni një pamje të qartë të asaj që po vjen. Ju mund të merrni disa lajme pozitive.

Ju madje mund të keni një mundësi të shkëlqyeshme që zhvendos trajektoren tuaj të karrierës.

Ky fillim mund të duket i vogël, por mund të shndërrohet në diçka të mahnitshme gjatë disa muajve të ardhshëm.

Shigjetari
Eshtë koha për t’u pranuar se ka disa gjëra që janë jashtë kontrollit tuaj.

Ndaloni së godituri kokën kundër këtij muri dhe thuajini vetes se mund të provoni përsëri në një datë të mëvonshme, kur gjërat janë më shumë në favorin tuaj.

Kjo nuk është një ditë e mirë për të shtyrë fatin tuaj.

Bricjapi
Mundohuni të mos i merrni gjërat shumë seriozisht sot, pavarësisht situatës suaj.

Edhe pse mund të keni një ndjenjë në rritje të përgjegjësisë për diçka, nuk është e nevojshme të ndjeheni sikur është një ngarkesë.

Pra, lehtësohuni dhe ndjehuni të lirë të bëni edhe disa shaka për situatën tuaj.

Ujori
Jo të gjithë do të jenë në gjendje të bien dakord për mënyrën e duhur për të bërë gjërat sot, por ju duhet ta kuptoni se gjithë kjo mosmarrëveshje është mjaft frymëzuese!.

Kini kujdes kur merreni me njerëz të tjerë dhe dëgjoni sugjerimet e tyre me një mendje të hapur.

Peshqit
Ju keni një sy të fortë kritik tani, gjë që ju bën të shkëlqyeshëm në zbulimin e lojërave të gabuara.

Në aspektin sentimental sugjerohet të jeni të durueshëm, të mos flisni pa u menduar dhe pa patur të gjitha faktet përpara.

Vetëm kështu do të arrini të tejkaloni çdo keqkuptim.

Të fundit

Shenja më me fat

Dashi Këshillohet që të bëni kujdes gjatë kësaj dite në raport me të tjerët. Vëmendje duhet treguar edhe në dashuri, pasi duke nisur nga e pasditja e së shtunës dhe të dielën, debatet d

Studim: Mëngjesi është hapi kryesor për humbjen e peshës

Një ditë produktive kërkon mëngjes të pasur me fibër e proteina. Sipas ekspertëve, ky vakt duhet ngrënë patjetër brenda një ore nga zgjimi. Ndërsa reka duhet planifikuar 4-5 orë më vonë

A po bëhet më pak vdekjeprurës koronavirusi?

Po bëhet gjithnjë e më e qartë se njerëzit kanë më pak të ngjarë të vdesin nëse marrin Covid-19 tani krahasuar me fillimet e pandemisë, të paktën në Evropë, por arsyet pse mund të ndo

Ushqimet që largojnë dhimbjet e forta të stomakut

Dhimbjet e stomakut nuk janë të pëlqyeshme për askënd dhe jo më kot konsiderohen si më të bezdisshmet. Kur ju dhemb stomaku ose barku, faji fillimisht bie mbi ndonjë ushqim të rëndë që mu

Ky do të jetë moti për sot dhe nesër

Ditën e premte një ciklon i fuqishëm do të zhvillohet mbi Italinë veriore, e gjatë natës në mes së premtes dhe së shtunës do të kalojë edhe mbi rajonin tonë, bën të ditur Prishtina Wea

Horoskopi i datës 25 shtator

Dashi – Në dashuri do të përballeni me probleme, por gjithçka do të varet nga mosha dhe vendi ku jetoni. Sa i takon punës, apo për ata që studiojnë, duhet të shfaqin përqendrim maksim

Info Tjera