Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/astro-3.jpg

Çka kanë rezervuar shenjat e horoskopit për juDashi
Meditimi do të provojë të jetë i dobishëm.

Një lajm i mirë i papritur nga një i afërm, do t’ju gëzojë pamasë.

Shumë nga shqetësimet tuaja do të largohen sot.

Progresi i ngadaltë i planeve tuaja mund t’ju shkaktojë zhgënjime të vogla.

Demi
Një mirëkuptim më i mirë me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj do të sjellë paqe dhe lumturi në shtëpi.

Mund të përjetoni një moment romantik të papritur.

Presionet e punës dhe të shtëpisë mund t’ju bëjnë pakëz kërkues.

Binjaket
Ankthet do t’ju zhduken, teksa merrni komandën e situatës aktuale në jetën tuaj.

Sot, mund të ketë shqetësime për shkak të problemeve që lidhen me paratë.

Mund të merrni një dhuratë të papritur nga një mik apo i afërm.

Gaforrja
Këshilloheni ta nisni ditën me yoga dhe meditim. Kjo do t’ju rrisë energjinë.

Një përmirësim në financat tuaja do t’ju bëjë më të lehtë për të blerë artikuj thelbësorë.

Sjellja juaj kokëfortë mund të ofendojë miqtë dhe familjen tuaj.

Luani
Për çdo nënë të ardhshme të kësaj shenje zodiakale do të jetë një ditë mjaft e veçantë.

Bashkëshorti/Bashkëshortja fëmijët tuaj do t’ju kushtojnë shumë kujdes dhe vëmendje sot.

Parashikohet një ditë e mbarë në punë.

Virgjëresha
Mbrëmja juaj do të shënohet nga emocione të përziera.

Gëzimi dhe lumturia juaj do të tejkalojnë çdo ndjenjë zhgënjimi që mund të përjetoni.

Tregtarët dhe biznesmenët që kanë interes në vendet e huaja, ka gjasa të humbin para sot, prandaj planifikoni me kujdes të gjitha lëvizjet tuaja.

Peshorja
Ndërhyrja juaj në kohë do të provojë të jetë një ndihmë e madhe për dikë.

Veprimet tuaja do të jenë frymëzim për të tjerët.

Bashkëshorti/bashkëshirtha juaj do t’ju kujtojë kohën kur ishit adoleshent.

Akrepi
Një udhëtim i mundshëm mund të sjellë një lidhje të re romantike.

Do të jetë një ditë e mrekullueshme për ata që merren me krijimtari pasi mund të marrin famë të menjëhershme.

Shigjetari
Eventet shoqërore do të jenë mundësia e përsosur për të përmirësuar raportin tuaj me njerëz me ndikim dhe të rëndësishëm.

Një takim i papritur romantik do t’ju ngrejë humorin.

Disa prej jush mund të ndërmarrin një udhëtim të largët.

Bricjapi
Kohë të mira janë përpara, kështu që të qenit pozitiv dhe i gëzuar do të sigurojë që të jeni plot entuziazëm dhe energji.

Ju duhet të jeni të vëmendshëm dhe vigjilent në lidhje me investimet tuaja.

Ju e njihni mirë partnerin/partneren dhe sytë e tyre nuk mund t’i fshehin ndjenjat e brendshme nga ju.

Sytë e tij/saj do t’ju tregojnë diçka të veçantë.

Ujori
Këshillat nga një figurë atërore mund të provojnë se janë të dobishme në vendin e punës.

Një periudhë e shkurtër tensioni mund të mbizotërojë në jetën tuaj sot, por mbështetja e familjes do t’ju ndihmojë.

Dashuria dhe romanca do t’ju mbajnë në humor të mirë.

Peshqit
Mund të shqetësoheni për shëndetin e një të afërmeje të ngushtë.

Jepini asaj dashuri, pasi ka një aftësi të jashtëzakonshme shëruese.

Mund të debatoni ashpër me bashkëshortin/bashkëshirten tuaj për shkak të një çështjeje të vjetër.

Të fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 15 tetor 2021

Dashi Ju jeni të prirur të ndiheni mjaft të tensionuar sot dhe ta fajësoni atë për mërzinë dhe pakënaqësinë me jetën tuaj të tanishme. Ju mund të kaloni një pjesë të madhe të mëngje

Zbuloni çfarë tregon forma e trupit për shëndetin e zemrës

Një studim i publikuar së fundmi në Revistën Evropiane për zemrën, thotë se forma e trupit e njeriut është sinjalizuesi më i mirë i sëmundjeve të zemrës. Në krahasim me indeksin e masë

Qumështi apo kosi, cili është më i mirë për mëngjes?

Produktet e bulmetit janë një pjesë e rëndësishme e çdo regjimi të shëndetshëm ushqimor. Megjithatë, në disa aspekte, përzgjedhja e llojit të duhur të produkteve të bulmetit bën një n

Të çmendur apo të qetë, çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit. Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe

Balsami i mrekullueshëm për shëndetin dhe gjithë organizmin

Vetitë kuruese të lules së basanit, një bimë barishtore që në gjendje natyrale rritet kudo, janë të njohura në mbarë botën. Përdorimi i gjerë i kësaj bime në mjekësinë popullore apo

Mjekët e konsiderojnë minierë të vërtetë vlerash ushqyese

Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Virtyteve apo Ushqimi i Perëndive etj, me pak fjalë hurma është fru

Info Tjera