Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/astro-30.jpg

Fati yt për sotDashi
Do të jetë një ditë përgjithësisht e mbarë.

Bërja e një masazhi të plotë të trupit do të jetë shumë relaksues për ju.

Mos kini frikë të kërkoni këshillat e vëllezërve dhe motrave tuaja.

Suksesi do të jetë i juaji nëse qëndroni të përqendruar në punën tuaj.

Demi
Kjo do të jetë një ditë kur do të jeni në gjendje të relaksoheni.

Miqtë dhe anëtarët e familjes do t’ju japin ndihmë dhe dashuri.

Kontrolloni statuset e kaluara të mediave sociale të partnerit tuaj romantik, pasi do të merrni një surprizë të bukur.

Binjakët
Mos u varni nga fati, përpiquni të përmirësoni jetën tuaj.

Dikush që i besoni mund të mos ju tregojë gjithë të vërtetën për një çështje të rëndësishme.

Aftësia për të bindur të tjerët do t’ju ndihmojë të zgjidhni problemet e ardhshme.

Gaforrja
Jini vigjilentë gjatë kryerjes së transaksioneve financiare ose nënshkrimit të dokumenteve të rëndësishme, pasi nuk përjashtohet mundësia e humbjes së parave.

Përdorini fuqitë tuaja të gjykimit në jetën tuaj të dashurisë.

Sot do të keni mundësi të kaloni më shumë kohë me të dashurin tuaj dhe t’i shprehni ndjenjat.

Luani
Ju mund të bini në dashuri me shikim të parë.

Leksionet dhe seminaret që merrni pjesë sot do t’ju sjellin ide të reja.

Do të ketë dashuri dhe romancë në jetën tuaj martesore.

Virgjëresha
Sot duhet të relaksoheni dhe të përpiqeni të gjeni lumturinë mes miqve të ngushtë dhe anëtarëve të familjes.

Dikush me të cilin jetoni do të irritohet shumë me veprimet tuaja të fundit.

I dashuri juaj do të jetë në humor mjaft të mirë. Do të ndiheni të vlerësuar në punë.

Peshorja
Do të vlerësoheni maksimalisht nga miqtë, pasi do të kryeni një detyrë mjaft të vështirë.

Pas një kohe të gjatë, do të merrni kohë të mjaftueshme për të kaluar me partnerin/partneren tuaj.

Sa i përket aspektit profesional, nuk parashikohen zhvillime.

Akrepi
Vetëmjekimi mund të çojë në probleme.

Kërkoni këshillën e mjekut para se të merrni ndonjë ilaç, përndryshe mund të ketë shanse për efekte anësore.

Detyrimet e prapambetura më në fund do të rikuperohen.

Shigjetari
Faturat e papritura mund të rrisin barrën tuaj financiare.

Një udhëtim i shkurtër për të vizituar një mik apo të afërm, do të jetë një pushim relaksues nga rutina juaj e përditshme.

Çdo ankesë ose inat që keni në lidhje me marrëdhënien tuaj në çift, do të zhduket në këtë ditë të gëzueshme.

Bricjapi
Ju duhet ta filloni ditën tuaj me joga dhe meditim.

Çdo neglizhencë nga ana juaj, në vendin e punës ose në biznes, mund të çojë në humbje financiare sot.

Mund të merrni një dhuratë të papritur nga një mik apo i afërm.

Ujori
Njohuritë dhe humori juaj i mirë do të bëjnë përshtypje për njerëzit përreth jush.

Ju do ta dini sot që dashuria për partnerin/partneren ka një kuptim të madh për ju.

Nëse doni të ecni përpara profesionalisht, atëherë përpiquni të përvetësoni teknologji të reja në punë.

Peshqit
Përdoreni kohën tuaj të lirë për të zbukuruar ambientin përreth jush.

Familja gjithashtu do t’i vlerësojë përpjekjet tuaja.

Shmangni angazhimin në ndonjë ndërmarrje të re të përbashkët dhe kërkoni këshillën e njerëzve pranë jush nëse është e nevojshme.

Të fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 15 tetor 2021

Dashi Ju jeni të prirur të ndiheni mjaft të tensionuar sot dhe ta fajësoni atë për mërzinë dhe pakënaqësinë me jetën tuaj të tanishme. Ju mund të kaloni një pjesë të madhe të mëngje

Zbuloni çfarë tregon forma e trupit për shëndetin e zemrës

Një studim i publikuar së fundmi në Revistën Evropiane për zemrën, thotë se forma e trupit e njeriut është sinjalizuesi më i mirë i sëmundjeve të zemrës. Në krahasim me indeksin e masë

Qumështi apo kosi, cili është më i mirë për mëngjes?

Produktet e bulmetit janë një pjesë e rëndësishme e çdo regjimi të shëndetshëm ushqimor. Megjithatë, në disa aspekte, përzgjedhja e llojit të duhur të produkteve të bulmetit bën një n

Të çmendur apo të qetë, çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit. Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe

Balsami i mrekullueshëm për shëndetin dhe gjithë organizmin

Vetitë kuruese të lules së basanit, një bimë barishtore që në gjendje natyrale rritet kudo, janë të njohura në mbarë botën. Përdorimi i gjerë i kësaj bime në mjekësinë popullore apo

Mjekët e konsiderojnë minierë të vërtetë vlerash ushqyese

Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Virtyteve apo Ushqimi i Perëndive etj, me pak fjalë hurma është fru

Info Tjera