Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/astrology-1.jpg

Fati yt për sotDashi
Nëse jeni të lidhur, tani do të keni më shumë kohë për të qenë me partnerin/en tuaj.

Në punë, një situatë e mirë për ata që duhet të marrin veten pas një viti shumë të vështirë.

Demi
Nëse jeni beqar kjo po ndodh për shkak se keni frikë nga vuajtja dhe rënia në situata të vështira.

Por mos jini pesimist. Ata që kanë dalë nga një histori e gjatë, duhet të jenë më të guximshëm.

Në punë, do të ndjeni lodhje, por po vijnë lajme të mira.

Binjakët
Periudhë e favorshme për dashurinë: nëse të pëlqen një person, vazhdo përpara.

Në punë mund të shpërblehen ose mund të përparon në diçka që dëshironi.

Ky është momenti i investimeve dhe mundësive të mëdha, jeni një hap para!

Gaforrja
Nëse një histori dashurie nuk shkon ashtu si e dëshironi, është koha për tu ulur dhe për të folur.

Në punë, jeni duke u munduar të zgjidhni një problem që e keni zvarritur për një kohë të gjatë.

Luani
Dita fillon me disa probleme në dashuri, ndërsa ata që janë beqarë duhet të bëjnë durim.

Në punë, mos vendosni për asgjë e nëse ju kërkohet diçka, duhet të bindeni.

Virgjëresha
Nëse po kaloni një krizë në çift, është më mirë të flisni për këtë çështje, pas datës 21 mars.

Në punë, duhet të angazhiheni në projekte që do të fillojnë ditët e ardhshme.

Peshorja
Hëna nuk është më në kah të kundërt për ju dhe tani do të ndjeheni më pak nervozë.

Ata që janë single, mund të dashurohen me një person që vjen nga larg.

Në punë, një mundësi e mirë po vjen: përfshihuni në projektin e ri, edhe nëse do të ketë vështirësi.

Akrepi
Mos i nënvlerësoni historitë e reja të dashurisë.

Në punë, shfrytëzojeni sa më shumë kohën që keni, për të zgjidhur çështje ligjore dhe administrative.

Shigjetari
Lajm i mirë për dashurinë, muaji do të mbarojë mirë.

Në punë, projektet afatgjata po fitojnë.

Vlerësoni gjithçka me kujdes dhe pozitivisht.

Bricjapi
Dhjetë ditët e fundit të marsit nuk do të jenë të lehta për dashurinë: përpiquni të zgjidhni një problem tani, ai mund të bëhet i madh në fillim të pranverës.

Në punë, mundësitë e mira janë rrugës për tu shfrytëzuar!.

Ujori
Jupiteri po vazhdon të qëndrojë tranzit në shenjën tuaj dhe një revolucion po ndodh në sferën sentimentale.

Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë: sot dhe nesër keni një shans shumë të mirë për sukses.

Peshqit
Mërkuri dhe Venusi janë në shenjën tuaj dhe kjo do të thotë vetëm një gjë: një lajm i shkëlqyeshëm për dashurinë.

Në punë, yjet janë me ju: mund të mbani një premtim, të filloni një udhëtim ose të kërkoni zgjidhje.

Të fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 15 tetor 2021

Dashi Ju jeni të prirur të ndiheni mjaft të tensionuar sot dhe ta fajësoni atë për mërzinë dhe pakënaqësinë me jetën tuaj të tanishme. Ju mund të kaloni një pjesë të madhe të mëngje

Zbuloni çfarë tregon forma e trupit për shëndetin e zemrës

Një studim i publikuar së fundmi në Revistën Evropiane për zemrën, thotë se forma e trupit e njeriut është sinjalizuesi më i mirë i sëmundjeve të zemrës. Në krahasim me indeksin e masë

Qumështi apo kosi, cili është më i mirë për mëngjes?

Produktet e bulmetit janë një pjesë e rëndësishme e çdo regjimi të shëndetshëm ushqimor. Megjithatë, në disa aspekte, përzgjedhja e llojit të duhur të produkteve të bulmetit bën një n

Të çmendur apo të qetë, çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit. Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe

Balsami i mrekullueshëm për shëndetin dhe gjithë organizmin

Vetitë kuruese të lules së basanit, një bimë barishtore që në gjendje natyrale rritet kudo, janë të njohura në mbarë botën. Përdorimi i gjerë i kësaj bime në mjekësinë popullore apo

Mjekët e konsiderojnë minierë të vërtetë vlerash ushqyese

Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Virtyteve apo Ushqimi i Perëndive etj, me pak fjalë hurma është fru

Info Tjera