Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/love-1-scaled.jpg

Gjithë shenjat që ai çmendet pas tejeS’është fare e thjeshtë të shprehësh çfarë ndjen!.

Ndoshta ti prandaj s’e ke marrë vesh akoma që ai çmendet për ty.

Ama ka disa shenja me anë të së cilave ju mund të kuptoni shumë!.

Ai sillet me ty ndryshe, shumë Ndryshe.

Nëse ke vënë re se ai në raport me ty sillet ndryshe, atëherë me siguri duhet ta kuptosh këtë lloj sjellje si një shenjë treguese që ai të ka qejf.

Pse do të sillej kështu me ty nëse do të ishte e kundërta?

Pëlqen të të qëndrojë afër

Pa e vënë re ai është bërë si një “i tretë” mes teje dhe vetes tënde.

Mbase kjo situatë rezulton të jetë diçka e sikletshme ama është treguesi më i saktë që ai çmendet pas teje.

Ai mendon se ti je e mirë në çdo gjë

A të ka ndodhur të të komplimentojë edhe atëherë kur ti ke menduar se ke bërë një figurë të keqe?

Kjo është disi e vështirë të ndodhë, ama nëse ndodh është e sigurtë që ai të ka vërtetë qejf.

Kënaqet duke të parë

Provo ta zësh atë “mat” duke të parë.

Nëse ja del atëherë mos e dysho aspak faktin që ai është i çmendur pas teje .

Vetëm zgjatë bisedat

E çfarë tjetër mund të një njeri i dashuruar përveç se të mos ngopet duke biseduar me njeriun për të cilin i ka rënë në kokë?

Nëse kjo të ndodh atëherë me siguri ai të ka futur në shënjestër.

Të fundit

Ky fshat italian do t’iu paguajë deri në 40 mijë euro për të jetuar aty

Fshati italian, Santo Stefano di Sessanio, ofrohet t’iu paguajë qytetarëve deri në 40,000 euro për të jetuar atje, në një përpjekje për të ringjallur jetën dhe ekonominë. Fshati piktores

Vendosni çdo natë një hudhër poshtë jastëkut dhe do të befasoheni

Hudhra është një perime shumë e zakonshme në shumë kuzhina dhe përdoret në të gjithë botën. Por, a e dini se disa njerëz e futin hudhrën nën jastëk? Shumë njerëz që e kanë të vësh

Shenjat me fat për muajin nëntor

Disa prej shenjave të horoskopit do të arrijnë suksesin që kanë dëshiruar për muajin që vjen, nëntorin. Akrepi, Binjakët, Shigjetari dhe Ujori do të bekohen nga Universi, dhe do të jenë n

Kanceri i mushkërive: Simptoma në fytyrën tuaj që nuk duhet ta injoroni

Kanceri i mushkërive është një nga llojet më serioze të kancerit që diagnostikohet, pasi zakonisht është e vështirë të dallosh derisa të përhapet në pjesë të tjera të trupit. Kanceri

Zbulohet planeti i “pavarur” në Rrugën e Qumështit

Disa shkencëtarë kanë zbuluar ekzoplanetin më të vogël, me një madhësi sa e Tokës, që rrotullohet vetëm rreth galaktikës sonë dhe nuk i përket asnjë sistemi diellor. Astronomët vlerës

Në fund të këtij muaji hëna do të duket ndryshe, kujdes!

Ka një Hënë të plotë më 31 tetor dhe si hëna e dytë e plotë e muajit, ajo është gjithashtu edhe “Hëna blu”. Ju duhet ta shfrytëzoni në maksimum këtë moment hënor dhe të sigurohen

Info Tjera