Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/horoscope-1.jpg

Horoskopi i 1 tetoritDashi – Lajme të mira do të ketë në fushën sentimentale.

Marsi do të jetë i pranishëm në shenjën tuaj dhe brenda fundit të vitit do të përjetoni emocione të mëdha.

Kush nuk ka një punë momentalisht, shumë shpejtë do të marrë një telefonatë me rëndësi.

Demi – Ka ardhur momenti që të bëni një zgjedhje, por mos u druani, pasi ndikimi i Venusit do të jetë shumë i mirë.

Në punë prej kohësh jeni në dilemë, por tashmë do të keni mundësi që të bëni një zgjedhje të rëndësishme.

Binjakët – Kjo është një periudhë e vështirë dhe e pasigurtë sa i takon ndjenjave.

Nëse jeni vetëm, lëreni veten të lirë, pranoni takime dhe jetojeni sa më mirë ditën.

Në sferën profesionale do të ndiheni të lodhur, por rrini të qetë pasi shumë shpejt çdo gjë do të sistemohet.

Gaforrja – Venusi do të ketë ndikim të favorshëm dhe çiftet që janë bashkë prej shumë kohësh, do të rikuperojnë krisjet.

Në punë, kjo është një periudhë e mbushur me dyshimet.

Yjet i keni ende kundër dhe për këtë arsye, ju është dashuri që të tërhiqeni nga një projekt.

Luani – Marsi do të jetë ndikim të favorshëm në këtë periudhë në sferën sentimentale.

Në punë, mund të keni probleme të vogla financiare, ndaj mundohuni që të bëni kujdes.

Me afrimin e fundit të vitit, Saturnin do e keni kundër.

Virgjëresha – Në dashuri do të merrni lajme shumë të mira, pasi Venusi është në shenjën tuaj.

Sa i takon punës, ju presin ditë të qeta.

Megjithatë ka ardhur momenti për tu përballur me një diskutim të rëndësishëm.

Peshorja – Mund të përballeni me momente tensioni në dashuri, por mundohuni që të rrini të qetë, pasi çdo gjë do të zgjidhet me afrimin e fundjavës.

Në punë, duhet të tregoheni të kujdesshëm, pasi një debat banal, mund të shkaktojë një shqetësim të madh.

Akrepi – Nëse në të kaluarën jeni përballur me vështirësi, ka ardhur momenti për ti lënë pas.

Në sferën profesionale situata paraqitet mjaft e favorshme, pasi Saturni do të jetë në anën tuaj.

Shigjetari – Jeni përhumbur totalisht në punë dhe e keni lënë pas dore dashurinë.

Pikërisht në punë, situata paraqitet shumë e vështirë dhe duhet bërë kujdes.

Bricjapi – Do të jeni nervoz gjatë kësaj dite, por edhe më shumë nëse shoqëroheni me një person të shenjës së dashit ose peshores.

Në punë, do të merrni një propozim i cili do ju vendosë në vështirësi se në cilën anë duhet të rrini.

Ujori – Shtatori ishte një muaj i vështirë, por më në fund e latë pas dhe përmirësimi nuk do të vonojë.

Në punë, do të keni mundësinë që të bëni vetëm gjërat që ju pëlqejnë.

Peshqit – Mundohuni që të ruani qetësinë dhe të mos debatoni gjithmonë, sidomos nëse po shoqëroheni me një person për të cilin keni interes.

Venusi do të ketë ndikim të kundërt në punë dhe kjo gjë do të shkaktojë disa vështirësi me kolegët.

Duket sikur keni dëshirë për të ndryshuar punë.

Të fundit

Ky çaj do iu mbroj nga shumë sëmundje

Ky çaj me gjethe ulliri njihet ndryshe si sekreti i jetëgjatësisë së mesdhetarëve dhe është një ndër pijet më të lashta në historinë e njerëzimit. Çaji me gjethe ulliri është një al

Horoskopi i datës 28 tetor

Dashi – Dita nis në mënyrën më të mirë për ju. Pas një muaji beteje, veçanërisht të brendshme, tani pritet një përmirësim i caktuar për ju. Ju gjithashtu mund të zgjidhni një pr

Sallatë me fruta dimërore

Përbërësit 500 ml Krem ëmbëlsirash 2 lugë çaji Vanille 2 Banane 2 Mollë 4 Mandarina 2 Portokalle 3 Kivi 100 gr Rrush 1/2 Shegë Mjaltë ose Kanellë Përgatitja Në një tas hidhni kremin e ë

Anti-trupat nuk garantojnë mbrojtje totale ndaj Covid-19

Një studim i ri ka zbuluar se niveli i anti-trupave mbrojtës zbehet mjaft shpejt tek ata persona që janë infektuar me Covid-19. Sipas zbulimeve të “Imperial College London”, ka një rënie me

Studimi që zbulon se si përhapet Koronavirusi

Shumica e njerëzve që rezultojnë pozitivë për shtunë tamponë nuk infektojnë askënd. Duket e bujshme, por është rezultat i studimit të botuar nga revista “Science”. Hulumtimi i kryer n

Ja cila është shenja më me fat

Dashi – Mos u shoqëro me njerëzit që të sjellin vetëm probleme këto ditë. Nëse një histori dashurie nuk funksionon, ajo mund të marrë fund në nëntor. Në frontin e punës, një dit

Info Tjera