Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/astrology-horoscope_0.jpeg.jpg

Horoskopi i datës 17 shtatorDashi – Në dashuri përpiquni të mos shtyni diskutimet.

Mbrëmja do të jetë pozitive.

Kur bëhet fjalë për punën, ju jeni krijues dhe i vendosur.

Nuk duhet të humbni kohë, projekte të reja do të lançohen brenda disa javësh.

Demi – Ju keni disa probleme personale për të zgjidhur.

Tension shumë i madh në ajër.

Edhe në punë, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të reflektoni nëse planifikoni të merrni një rrugë të re.

Binjakët – Ju jeni pak nervoz, me yje të pafavorshëm është më mirë të shmangni argumentet në dashuri.

Edhe në punë do të përjetoni momente tensioni dhe nervozizmi.

Është një fazë e mendimeve të dyta.

Gaforrja – Çiftet që kanë pasur disa debate duhet të përpiqen të mos përsërisin gjërat që janë thënë tashmë.

Të Premten dhe të Shtunën do të përjetoni ditë me pasion të fortë.

Luani – Yje të rëndësishëm për dashurinë: takimet favorizohen.

Sa i përket punës, nëse planifikoni të ndryshoni aktivitetin tuaj profesional, bashkëpunëtorët dhe kolegët përpiqen të qëndrojnë të qetë dhe të mos nxitohen.

Virgjëresha – Ju nuk keni pse të hiqni dorë nga ndjenjat edhe nëse keni kaluar një kohë të vështirë dhe po pyesni pse.

Ju gjithashtu do të rilindni duke punuar me Jupiterin dhe Saturnin në anën tuaj.

Peshorja – Në fund të ditës, Saturni do të kthehet në favor dhe do të ndihmojë çiftet që nuk kanë qenë në gjendje të përfundojnë projektet e tyre.

Sa i përket punës, është e nevojshme të shmangen problemet. Ju jeni më pak i kthjellët dhe i pakujdesshëm se zakonisht.

Akrepi – Momenti pozitiv për dashurinë, edhe sot situata është e mirë për gjithçka që ju doni të bëni.

Në frontin e punës, po shfaqen mundësi të rëndësishme.

Por nëse keni pasur probleme vitin e kaluar, tani është koha për t’i zgjidhur ato.

Shigjetari – Mundohuni të rikuperoni pak qetësi edhe në marrëdhënie.

Sa i përket punës, do të merrni lajme të mira.

Bricjapi – Megjithëse Hëna është e favorshme, midis të Premtes dhe të Shtunës mund të lindin probleme në dashuri.

Sa i përket punës, diçka e re mund të ndodhë tani. Por mos harroni të jeni të qetë dhe të merrni kohën tuaj.

Ujori – Venusi është në opozitë dhe kushdo që po përjeton dy histori (një jozyrtare dhe një zyrtare) do ta gjejë veten edhe më të pavendosur.

Sa i përket punës, një projekt i rëndësishëm është bllokuar.

Me pak kohë dhe durim do të shërohet.

Peshqit – Hëna është e kundërt dhe sot në dashuri nuk jeni në gjendje të shpreheni siç dëshironi.

Sa i përket punës, kushtojini vëmendje shpenzimeve.

Të fundit

NASA bëhet gati për misionin e ri historik

Astronautët Michael Hopkins, Victor Glover dhe Shannon Walker nga NASA dhe Soichi Noguchi i Agjencisë Hapësinore Japoneze do të udhëtojnë në hapësirë ​​në bordin e një anije kozmike Spa

Truku i thjeshtë që shtëpia juaj të marrë aromë vjeshte

Vjeshta, stina e melankolisë, por edhe e ngjyrave dhe aromave. çfarë do të thoni se shtëpia juaj ka erë vjeshte?  Dhe për ta bërë humorin tuaj në këtë mënyrë. E vetmja gjë që duhet t

Nëntë mitet mbi Covid-19, që vështirë se do të zhduken ndonjëherë

Ndërsa bota vazhdon të përballet me koronavirusin e ri, ajo po ndeshet në të njëjtën kohë edhe me një lloj tjetër epidemie:dezinformacioni. Kjo “infodemi” është po aq e dëmshme sa vet

Si të bini nga pesha duke konsumuar kefir çdo ditë

Kefiri është një produkt bulmeti i pasur me shumë probiotikë të nevojshëm por edhe me kalcium. Prandaj është dhe produkti perfekt për të shtuar në dietën tuaj nëse dëshironi të humbisn

Si do të jetë moti sot

Moti mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin nd

Horoskopi i 1 tetorit

Dashi – Lajme të mira do të ketë në fushën sentimentale. Marsi do të jetë i pranishëm në shenjën tuaj dhe brenda fundit të vitit do të përjetoni emocione të mëdha. Kush nuk ka nj

Info Tjera