Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/astro-13.jpg

Horoskopi i datës 19 tetorDashi – Një ditë e shkëlqyeshme për ndjenjat: ajo që ka lindur në shtator nuk duhet të shkatërrohet.

Sa i përket punës, që nga fillimi i vitit ka diçka që nuk shkon. Shumë telashe!.

Demi – Nëse jeni në krizë me partnerin tuaj, sot dhe nesër janë ditët e duhura për të bërë zgjedhje të rëndësishme.

Në frontin e punës, shtyni një diskutim.

Bëni vetëm atë që mendoni se është e drejtë!.

Binjakët – Ruani qetësinë dhe prisni deri në mëngjesin e datës 21 para se të ekspozoheni.

Sot mund të zemëroheni edhe për një arsye të pa rëndësishme.

Në frontin e punës, kërkimet për punë të reja favorizohen edhe nëse jeni pak të lodhur.

Gaforrja – Afërdita është e favorshme, një lajm i mirë për ndjenjat: jeta martesore dhe lidhjet afatgjata mbrohen.

Në frontin e punës, ka nga ata që janë lodhur duke bërë gjithmonë të njëjtat gjëra.

Të rinjtë ende nuk kanë një bazë solide ekonomike.

Luani – Mundohuni të preferoni vetëm marrëdhëniet konstruktive dhe të kuptoni se ku është historia juaj e dashurisë.

Në frontin e biznesit, ju jeni pak nervoz dhe mund të debatoni me shefin ose një grup.

Virgjëresha – Ditë e qetë për ndjenjat. Çiftet e lidhura ngushtë nuk kanë asnjë lloj problemi, por kini kujdes nga mbrëmja: mund të bëhet e diskutueshme.

Në frontin e punës, një lajm i mirë është rrugës.

Peshorja – Hëna është e favorshme: brenda fundjavës së ardhshme mund të keni një takim interesant.

Sa i përket punës, ju keni një shans të mirë për t’u dalluar. Nuk ju mungojnë idetë!

Akrepi – Ditë premtuese dhe pozitive për ndjenjat.

Në frontin e biznesit, kapni mundësi të reja, edhe nëse nuk varet nga ju.

Shigjetari – Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të jeni më racionalë, ju dukeni të pakënaqur me gjithçka.

Në frontin e biznesit, ju jeni lodhur duke kaluar shumë kohë pas një tavoline.

Është koha për të gjetur zgjidhje!.

Bricjapi – Në punë jeni pak të pakënaqur, por përpiquni të mos i fusni problemet tuaja në jetën e një çifti.

Kur bëhet fjalë për punën, përpiquni të menaxhoni ndryshimin me dinakëri dhe inteligjencë.

Ujori – Hëna është e favorshme, favorizohen takime të reja: përpiqet të zgjidhë problemet që lidhen me të kaluarën.

Në frontin e punës, një periudhë pozitive nuk kalon pa lënë gjurmë.

Peshqit – Çiftet në krizë për 48 orë duhet të përpiqen të qëndrojnë të qetë. Ju jeni të lodhur dhe nervoz.

Në frontin e punës, do të ketë mundësi: por mos e humb durimin!.

Të fundit

Të gjitha shkaqet që bëjnë që syri të dridhet

Në fakt nuk është dridhja e syve tuaj, por e muskujve të qepallës. Shkaqet mund të jenë të ndryshme; nga mungesa e gjumit, alkooli, stresi dhe dehidrimi. Dridhja zakonisht zgjidhet vetvetiu. P

Ja çfarë mësojnë foshnjat kur janë ende në barkun e nënës

Shkencëtarët kanë zbuluar se njerëzit mësojnë disa gjëra edhe para se të lindin, raporton “Bright Side”. Përjetimi i shijeve Profesor Peter Hepper nga “Universiteti i Mbretëreshës”

Shenjat e horoskopit për 28 nëntor

DashiJepini përparësi shëndetit sot. Entuziazmi do të sjellë rezultate të favorshme dhe do të lehtësojë tensionet e brendshme. Një udhëtim i papritur, për disa persona të kësaj shenje do

Fotot më të mira historike për vitin 2020 (Foto)

Këto fotografi të pabesueshme ofrojnë një dritare drejt historisë që ekziston përreth. Ato janë imazhet fituese dhe të zgjedhura në Çmimet e Fotografit Historik të Vitit 2020 , të cilat u

Truku i thjeshtë që zgjidh problemin e përhershëm të xhinseve

Xhinset janë ndër elementët më të rëndësishëm për garderobën e çdokujt. Megjithatë, ndodh që të përballeni me një problem pasi pas çdo larjeje, xhinset duken më të ngushta. Por, ekz

Pse aroma natyrale e trupit tonë, ndryshon me kalimin e viteve

Një eksperiment tregon se ne jemi në gjendje të identifikojmë moshën e njerëzve vetëm nga aroma e tyre. Ka një sërë arsyesh që bëjnë që, me kalimin e viteve, aroma natyrale e trupit ton

Info Tjera