Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/astrology-horoscope_0.jpeg.jpg

Horoskopi i datës 2 gushtDashi
Kjo nuk është koha ideale për dashurinë, do të ketë pasiguri.

Mundohuni që të tregoheni të kujdesshëm dhe të bëni durim me ndjenjat.

Në punë jeni në pritje të diçkaje dhe do të duhet shumë durim, por gjërat do të ecin më së miri.

Demi
Keni dëshirë për të dashuruar dhe jeni gati për një lidhje.

Nëse jeni vetëm, ky është momenti për tu futur në lojë.

Në punë, gjërat mund të mos ecin siç dëshironi, pasi mund të hasni në probleme të cilat do ju mundojnë për ti zgjidhur.

Binjakët
Jeni mjaft të lodhur, por mundohuni që të gjeni kohë për tu relaksuar.

Në dashuri bëni mirë që të shmangni debatet. Në punë, parashikohen zhvillime të reja.

Gaforrja
Ju pret një ditë mjaft interesante për dashurinë, ku edhe ata që janë vetëm mund të kenë zhvillime premtuese.

Sfera financiare do të hasë në vështirësi, ndaj bëni kujdes.

Në punë mund të keni pengesa dhe vonesa.

Luani
Nëse në historinë që po jetoni ka diçka që nuk ju bind, mundohuni që të flisni.

Në punë, mundohuni që të shmangni zënkat dhe polemikat.

Bëni mirë që gjatë kësaj dite të mos lodheni.

Virgjëresha
Hëna do të ketë ndikim të favorshëm, por Venusi nuk do të jetë në anën tuaj.

Mjaft mirë paraqitet sfera profesionale, ku problemet do mund të kalohen lehtësisht me pak më shumë përkushtim.

Peshorja
Në dashuri situata nuk paraqitet ndër më të mirat, por gjërat do të ecin më mirë.

Momentalisht keni disa shqetësime që ju mundojnë.

Në punë do të mendoni për më mirë, por mbani parasysh se për të marrë rezultatet e dëshiruara, duhet kohë.

Akrepi
Jeni nervoz dhe në gjendje ankthi, gjë që mund të shkaktojë debate.

Këshillohet që ti shmangni debatet në dashuri.

Në punë, situata nuk është ndër më të mirat dhe do të ketë dyshime.

Shigjetari
Raportet që do të lindin në këtë moment, shihen si mjaft të favorshme.

Mund të përballeni me probleme që kërkojnë zgjidhje gjatë kësaj dite.

Në familje, mund të përballeni me debate.

Bricjapi
Në dashuri duhet të tregoheni të qartë.

Nëse jeni nervoz dhe keni shqetësime, bëni mirë që të mos kapeni me partnerin/en.

Nëse jeni të angazhuar në një aktivitet, do të keni mundësi që të rinisni.

Ujori
Kohëve të fundit keni ndryshuar dhe tashmë keni nevojë që të kuptoni nëse partneri/ja, ju kupton.

Bëni mirë që të mos përballeni me çështjet ekonomike gjatë kësaj të diele.

Peshqit
Dashuria shihet mjaft e favorizuar gjatë kësaj dite, ku ndjenja të forta mund të ketë me të lindurit e shenjës së demit dhe akrepit.

Nëse jeni duke çuar përpara projekte në punë, sigurohuni që të mos bëni gabime.

Të fundit

5 ushqime për të rritur hormonet e lumturisë tuaj

Ushqimet që hamë kanë shumë rëndësi për lumturinë tonë të përgjithshme, transmeton lajmi.net. Këtu janë 5 ushqime që forcojnë serotoninën, endorfinat dhe hormonet e tjera të lumturis

Sekreti i një shtëpie gjithmonë të freskët

Shtëpia juaj ju përcakton si brenda dhe jashtë. Kur aroma është e freskët dhe e këndshme, do të zbulojë sa kohë i kemi kushtuar rendit dhe pastërtisë. Nëse doni një atmosferë të kënds

Universiteti i njohur diskriminon të bardhët dhe aziatikët

Qeveria amerikane thotë ss një ndër universitetet më të njohura në botë, ai i Yale-t, po diskriminon në mënyrë të paligjshme ndaj aplikuesve të bardhë dhe aziatikë. Ky përfundim vjen pa

Vendi që ndalon duhanin “sepse përhap virusin”

Rajoni spanjoll, Galicia, ka ndaluar pirjen e duhanit në hapësira publike pas shqetësimeve se rrit rrezikun për përhapje të koronavirusit. Autoritetet kanë vënë njoftime për këtë ndalesë

OBSH: Koronavirusi nuk përhapet përmes ushqimit

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) u ka bërë thirrje njerëzve që të mos shqetësohen nga përhapja e koronavirusit të ri përmes ushqimit, pasi autoritetet kineze kanë thënë se kan

2 produkte që ju bëjnë të paharrueshme!

Një gardërobë e sofistikuar ju jep pa dyshim prezencë në çdo takim, por kjo magji nuk do të ishte e plotë, nëse nuk do të kompletohej me dy produktet kyçe për çdo femër: falë parfumit d

Info Tjera