Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/astro-7.jpg

Horoskopi i datës 2 shtatorDashi – Qetësi më e madhe për ata në çift nga mesi i muajit.

Në punë, duhet shumë përpjekje sepse duket si një punë rindërtimi afatgjatë.

Demi – Marrëdhëniet janë pak të vështira për shkak të shumë gjërave për të bërë.

Sidoqoftë, në punë është e lehtë të diskutosh për arsyet më të ndryshme.

Shtatori mund të jetë muaji i duhur për të bërë propozime.

Binjakët – Për histori të qëndrueshme ekziston mundësia e planifikimit të diçkaje të rëndësishme për të ardhmen.

Shtatori është një muaj i ngarkuar për punë edhe nëse ende nuk ka ndonjë përmirësim ekonomik.

Gaforrja – Dita fillon mirë falë aspektit pozitiv të Hënës.

Mundësi të mira edhe në punë, pavarësisht nga fakti që shpenzimet janë rritur ditët e fundit ose ka pasur disa fatura të papaguara.

Luani – Venusi në shenjë nga e diela favorizon të gjithë ata çifte që duhet të gjejnë një marrëveshje.

Në punë, çështjet që ju kanë mbajtur nën stres për 48 orët e fundit do të zgjidhen.

Virgjëresha – Hëna është në në disfavorin tuaj.

Edhe në punë, angazhimet vazhdojnë të ndihen dhe janë akoma mjaft të vështira për tu mbajtur.

Peshorja – Në dashuri, diskutimet mund të lindin në lidhje me paratë ose menaxhimin e ekonomisë së brendshme.

Në punë, nga ana tjetër, është e nevojshme të menaxhoni gjërat me më shumë qetësi.

Akrepi – Me Hënën në formë të shkëlqyeshme, takimet e ditës janë premtuese.

Në punë ka ardhur koha të mendoni për diçka të rëndësishme por t’i kushtoni vëmendje aspektit ekonomik që vitin e kaluar ishte shumë problematik.

Shigjetari – Po kaloni një moment forcë por përpiquni të largoheni nga ata që ju zemërojnë.

Në këtë periudhë të vitit, në punë mund të zhvillohet një ndryshim i jetës që do të dalë i rëndësishëm në vjeshtë. Kompleksitet me shenjën e Ujorit.

Bricjapi – Kontraste të vogla në menaxhimin e jetës martesore dhe ka nga ata që po përgatiten për një martesë ose bashkëjetesë.

Në punë mund të lundroni me shikim: Jupiteri duke tranzituar nëpër shenjë tregon se herët a vonë diçka e re do të ndodhë.

Ujori – Koha pozitive për të vlerësuar marrëdhëniet e reja.

Në punë duhet të filloni të bëni plane edhe nëse pengesa e vërtetë janë burimet e ulëta financiare.

Peshqit – Është një ditë e shkëlqyer në punë për të bërë plane, por kini kujdes nga paratë, mund të jeni duke luftuar me disa shpenzime të fundit.

Të fundit

Shenja më me fat

Dashi Këshillohet që të bëni kujdes gjatë kësaj dite në raport me të tjerët. Vëmendje duhet treguar edhe në dashuri, pasi duke nisur nga e pasditja e së shtunës dhe të dielën, debatet d

Studim: Mëngjesi është hapi kryesor për humbjen e peshës

Një ditë produktive kërkon mëngjes të pasur me fibër e proteina. Sipas ekspertëve, ky vakt duhet ngrënë patjetër brenda një ore nga zgjimi. Ndërsa reka duhet planifikuar 4-5 orë më vonë

A po bëhet më pak vdekjeprurës koronavirusi?

Po bëhet gjithnjë e më e qartë se njerëzit kanë më pak të ngjarë të vdesin nëse marrin Covid-19 tani krahasuar me fillimet e pandemisë, të paktën në Evropë, por arsyet pse mund të ndo

Ushqimet që largojnë dhimbjet e forta të stomakut

Dhimbjet e stomakut nuk janë të pëlqyeshme për askënd dhe jo më kot konsiderohen si më të bezdisshmet. Kur ju dhemb stomaku ose barku, faji fillimisht bie mbi ndonjë ushqim të rëndë që mu

Ky do të jetë moti për sot dhe nesër

Ditën e premte një ciklon i fuqishëm do të zhvillohet mbi Italinë veriore, e gjatë natës në mes së premtes dhe së shtunës do të kalojë edhe mbi rajonin tonë, bën të ditur Prishtina Wea

Horoskopi i datës 25 shtator

Dashi – Në dashuri do të përballeni me probleme, por gjithçka do të varet nga mosha dhe vendi ku jetoni. Sa i takon punës, apo për ata që studiojnë, duhet të shfaqin përqendrim maksim

Info Tjera