Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/astro-10.jpg

Horoskopi i datës 22 shkurtDashi
Romanca lulëzon për ju sot dhe angazhimi ose martesa mund të jenë pak mbi horizont.

Ju dhe të dashurit tuaj mund të keni arritur së fundmi një mirëkuptim të ri që ju ka lidhur më fort.

Shfrytëzojeni në maksimum aspektin pozitiv të ditës

Demi
Shërbimi ndaj të tjerëve mund të marrë një pjesë të madhe të ditës suaj.

Mos mendoni se përpjekjet tuaja janë të pavlerësuara.

Në aspektin sentimental parashikohet të jetë një ditë pozitive.

Binjaket
Fjalët për sot janë “romancë” dhe “krijimtari”.

Romanca është rritur nga pasioni i gjeneruar nga një marrëdhënie dashurie që ndoshta do të zgjasë për një kohë të gjatë.

E njëjta marrëdhënie dhe emocionet e saj mund të krijojnë frymëzim.

Gaforrja
Sot parashikohet të jetë një ditë e mbushur me surpriza të këndshme në aspektin sentimental.

Sa i përket atij profesional, mund të mos jetë dita më pozitive, por është situatë kalimtare.

Luani
Një letër dashurie ose ndoshta një poezi ose një vepër tjetër artistike kushtuar jush mund ta bëjë ditën tuaj të shkëlqyer.

Një ndjenjë e ngrohtë e të qenit i dashur dhe i adhuruar mund të qëndrojë me ju gjatë gjithë ditës si rezultat.

Virgjeresha
Një marrëdhënie dashurie që ekziston për një kohë të gjatë mund të përmirësohet sot nga një nivel i rritur i sensualitetit.

Emocione të forta mund të përshkojnë qenien tuaj, duke e bërë të vështirë të përqendroheni në shumë gjëra të tjera.

Peshorja
Dashuria duhet të marrë sot një kuptim të ri për ju në këtë kohë.

Kjo gjendje duhet të zgjasë për një kohë të gjatë.

Shfrytëzoni sa më mirë këtë energji tani dhe aftësitë tuaja duhet të vazhdojnë të rriten.

Akrepi
Dashuria do të marrë kuptim të ri sot.

Ngrohtësia, afeksioni dhe respektimi i lartë që keni për njëri-tjetrin janë të dukshme për të gjithë.

Gjëja e mirë për këtë është se këto ndjenja ka të ngjarë të zgjasin. Shpresoj për shumë ditë të tilla.

Shigjetari
Një rreth meditimi ose një aktivitet tjetër grupor kushtuar ndjekjeve shpirtërore mund të jetë në axhendën tuaj sot.

Eshtë e rëndësishme që të merrni pjesë, pasi keni nevojë për pak qetësi si dhe mbështetjen nga të tjerët në grup.

Bricjapi
Sukseset në karrierë dhe financë mund të vijnë përfundimisht në rrugën tuaj pas disa muajsh dhe ndoshta vitesh përpjekjeje.

Mbështetja emocionale që merrni nga ata që kanë punuar me ju mund të jetë shumë e kënaqshme dhe ka të ngjarë të zgjasë për një kohë të gjatë.

Ujori
Një projekt krijues kompleks mund të kërkojë një hulumtim të thelluar sot dhe ju mund të kaloni pjesën më të madhe të ditës në internet ose në bibliotekë.

Kjo është ndoshta një temë që e doni, kështu që nuk do t’ju shqetësojë koha e shpenzuar.

Peshqit
Rritja financiare shton një ndjenjë në rritje të vetë-vlerësimit, veçanërisht pasi situata juaj aktuale duhet të vazhdojë.

Në aspektin sentimental, parashikohet të kaloni më shumë me partnerin tuaj.

Të fundit

Një plan efektiv 10-ditor për të zhdukur yndyrat nga trupi

Keni nisur një rrugëtim për heqjen e kileve të tepërta nga trupi? Provni këtë plan efektiv 10-ditor për të përparuar më shumë me qëllimet tuaja, transmeton lajmi.net. Nxirrni yndyrat jash

Dy mënyra për të vërejtur nëse po përjetoni COVID-19 apo ftohje

Gjatë kohës më të ftohtë të vitit, kur ftohjet dhe gripi vazhdojnë, ne priremi të shmangim takimin me miq dhe familje. Për fat të mirë, është e lehtë të thuash nëse ke të bësh vetëm

9 gjërat që bëjnë gjithmonë njerëzit me shumë ndikim

Çdo person i suksesshëm që njoh, është jashtëzakonisht i aftë në bindjen e njerëzve të tjerë përreth tij. Jo nëpërmjet manipulimit apo presionit, por përmes aftësive të tij bindëse:

Disa nga pijet që do ju ndihmojnë të flini të qetë gjatë natës

Ekzistojnë disa pije që ju ndihmojnë të bëni gjumë të qetë gjatë natës. Dy janë rregullat të cilat duhet të zbatohen me patjetër: Ndaloni të hani dhe pini të paktën dy orë para gjumi

Dëshironi të humbni në peshë: Hani mollë

Me siguri e dini se pemët dhe perimet mund t’ju ndihmojnë të humbni në peshë. Një nga pemët më të mira për ta konsumuar janë mollët, madje ekziston një thënie: “Një mollë n

Këto detaje të thjeshta në pamjen tuaj ju bëjnë të dukeni më të mëdha në moshë

Ikona e famshme e modës Coco Chanel dikur tha: “Asgjë nuk e bën një grua të duket më e vjetër se sa shtrenjtësia dhe komplikimet”, shkruan “BrightSide”. Ky citim ka një rëndësi të

Info Tjera