Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/Astro-13.jpg

Horoskopi i datës 25 shtatorDashi – Në dashuri do të përballeni me probleme, por gjithçka do të varet nga mosha dhe vendi ku jetoni.

Sa i takon punës, apo për ata që studiojnë, duhet të shfaqin përqendrim maksimal.

Demi – Hëna dhe Saturni janë në anën tuaj dhe kjo do të thotë që duhet të sqaroni disa situata të mbetura pezull.

Sa i takon punës, ka ardhur momenti që të ndërroni kapitull.

Nuk është e lehtë, sidomos për një natyrë si e juaja, që është shumë e lidhur me të kaluarën.

Binjakët – Do të përballeni me zhvillime të reja interesante.

Kjo është një periudhë mjaft e favorshme për ata që janë vetëm.

Lëreni veten të lirë në dashuri.

Sa i takon punës, pavarësisht vështirësive, diçka do të lëviz.

Gaforrja – Bëni kujdes në dashuri, pasi kjo e premte do të jetë mjaft e çuditshme.

Probleme do të keni me të lindurit e shenjës së bricjapit, peshores dhe dashit.

Sa i takon punës, ka ardhur momenti që të shkëputeni.

Nga ana tjetër keni një sërë konfliktesh që kërkojnë zgjidhje.

Luani – Tensionet në dashuri mund të rikthehen gjatë së shtunës, por gjatë së premtes mundohuni që të rrini të qetë.

Sa i takon punës, kjo është një periudhë gjatë së cilës prireni të shpenzoni pak më shumë për shtëpinë, për një riparim apo rregullim.

Virgjëresha – Ju pret një ditë pozitive dhe premtuese për dashurinë, ndaj mundohuni që të mos e kaloni në izolim.

Në punë shumë nga të lindurit e kësaj shenje do të marrin konfirmimet e shumëpritura.

Peshorja – Disa persona mund t’iu nervozojnë ndaj mundohuni që të ruani distancën.

Edhe në punë, mundohuni të jeni të kujdesshëm.

Mundësi të reja do të vijnë me afrimin e fundit të vitit.

Akrepi – Mos i shtyni për më vonë diskutimet, pasi gjatë së premtes situata mund të ekuilibrohet.

Në punë, mundohuni që të shmangni konfliktet.

Shumë shpejt do të ketë të reja premtuese.

Shigjetari – Fundjava do të jetë mjaft e favorshme për takime dhe surpriza të bukura.

Sa i takon punës, mundohuni që ta jetoni këtë periudhë në mënyrë intensive por pa u mbingarkuar.

Bricjapi – Hëna do të jetë e pranishme në shenjën tuaj.

Do të jeni të mbushur me energji dhe pozitivizëm në dashuri.

Edhe në punë ju pret një ditë shumë e mirë, për të bërë ndonjë marrëveshje.

Bëni kujdes me paratë, pasi mund t’iu duhet të bëni ndonjë shpenzim më shumë.

Ujori – Ka ende situata me të cilat duhet të përballeni me kujdes.

Nga ana tjetër shtatori ka qenë një muaj konfliktual.

Në punë, mund të përballeni me momente pozitive në ditët në vijim.

Jeni të vendosur në nismat tuaja.

Peshqit – Hëna ka ndikim mjaft të favorshëm në dashuri, duke stimuluar lidhjet sentimentale.

Në punë, nëse keni një profesion kreativ, do të keni kontakte mjaft pozitive.

Të fundit

Zgjidhja ideale për ta zëvendësuar kafenë

Pa një filxhan kafe në ditë nuk bëjmë dot, dhe dita-ditës po shtohen pretendimet se kafeja nxit ankthin dhe stresin tek disa njerëz. Ekspertët kanë përpiluar një listë me produktet që kan

Seksi dhe shtatzënia, 8 faktet që duhet të dijë çdo çift

Marrëdhënia seksuale në shtatzani nuk do të jetë njësoj si më parë dhe kjo pasi shpesh partnerët kanë frikë mos dëmtojnë fetusin. Dhe në lidhje me këtë ka disa fakte që duhet të dini

Dilema e madhe e pazbardhur: Covid-19 është artificial apo natyror?

Që nga shpërthimi i parë epidemik i Covid-19 në Vuhan, hipoteza më e besueshme për shfaqjen e këtij koronavirusi të ri, ka qenë ajo e kalimi nga kafshët tek njeriu në një laborator, një g

Supë me brokoli

Përbërësit 500 gr brokoli 4 lugë gjelle vaj ulliri 2 thelpinjë hudhër ose 1 kokërr qepë 2 Patate 1 shkop mesatar selino Nenexhik Borzilok 800 ml lëng i nxehtë pule ose perimesh Kripë Përga

Horoskopi për sot

Dashi – Në dashuri nuk priten lajme të mira nëse nuk merrni masa për të përmirësuar marrëdhënien. Në frontin e punës, ju me të vërtetë dëshironi të ndryshoni mjedisin tuaj: kusht

Ky çaj do iu mbroj nga shumë sëmundje

Ky çaj me gjethe ulliri njihet ndryshe si sekreti i jetëgjatësisë së mesdhetarëve dhe është një ndër pijet më të lashta në historinë e njerëzimit. Çaji me gjethe ulliri është një al

Info Tjera