Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/astro-9.jpg

Horoskopi i datës 26 gushtDashi – Pozicioni i mirë i Hënës ju ndihmon të rikuperoni dhe të jetoni një gjendje rebelimi më të vogël.

Do të jetë e mundur të fitohen disa sfida të vogla.

Për dashurinë do jeni më bindës muajin tjetër.

Demi – Midis të mërkurës dhe të enjtes të duhet të flasësh për para, ose të përballesh me disa shpenzime.

Dashuria gjithashtu duhet të rikuperohet dhe do të ishte më mirë ta bëni atë deri më 6 shtator.

Binjakët – Ndiheni shumë të hutuar, derisa mes ditës së mërkurë dhe të enjten mund të ketë disa vonesa.

Edhe në një nivel sentimental, në këtë moment e vështirë të ruash durimin e duhur.

Gaforrja – Ndoshta në periudhën e fundit keni pasur shumë stimuj dhe nuk keni ditur se çfarë të zgjidhni, mbase keni qenë të pavendosur midis të kaluarës dhe së tashmes.

Dritë jeshile për marrëdhëniet e reja: periudha pasionante.

Luani – Do të jetë aktiv sa i përket marrëdhënieve ndërnjerëzore.

Në vend të kësaj këshilla është që t’i kushtoni vëmendje të madhe sferës ekonomike: nëse kërkoni hua ose të bëni ndonjë pazar, duhet të jeni sa më të bindur!.

Virgjëresha – Midis ditës së mërkurë dhe së enjtes mund të përjetoni disa momente të vogla tensioni, të cilat gjithashtu mund të përhapen në një nivel sentimental.

Këshilla e horoskopit të Paolo Fox është e tillë: nuk duhet të lodheni shumë!.

Peshorja – Për disa kohë keni nevojë për një siguri më shumë.

Dita e mërkurë dhe enjtja do t’ju japin energji pozitive.

Duket se keni në mëndje një ndryshim të madh lidhur me punën tuaj.

Akrepi – Këto ditë do të keni ide shumë të qarta se çfarë të bëni dhe madje do të keni shumë më shumë guxim edhe për të thënë jo, si në një nivel sentimental, ashtu edhe në atë të punës.

Aktualisht jeni duke zgjedhur mbi angazhimet tuaja dhe njerëzit që duhet të mbani afër jush.

Shigjetari – Jeni shumë të fortë dhe keni energji të mëdhatani.

Përgjigje të mundshme dhe të mira do të merrni gjatë rrugës.

Masat e vetme paraprake duhet të bëhen në një nivel ekonomik: mbase ka dyshime ose shumë shpenzime.

Bricjapi – Midis fundjavës do të përpiqeni të vendosni disa pika në jetën tuaj.

Për ata që janë “single” këtë 2020 është një vit me zgjedhje të shkëlqyera prandaj deri në tetor ata mund të mendojnë se nuk mund të jenë aq mirë vetëm!.

Ujori – Më në fund do të gjeni pak paqe mendore pas dy ditësh kaotike dhe hutimi.

Midis të mërkurës dhe të enjtes do të keni mundësi të ribashkoheni me një person që ju intereson.

Por kini kujdes nga stuhitë e dashurisë!.

Peshqit – Të mërkurën mund të ndjeheni jo shumë tolerantë me ata që nuk janë të qartë me ju.

Gjithashtu mund të jeni të mërzitur për pengesat e lidhura me punën.

Në mbrëmje do t’ju shoqërojë dembelizmi.

Të fundit

Ky çaj do iu mbroj nga shumë sëmundje

Ky çaj me gjethe ulliri njihet ndryshe si sekreti i jetëgjatësisë së mesdhetarëve dhe është një ndër pijet më të lashta në historinë e njerëzimit. Çaji me gjethe ulliri është një al

Horoskopi i datës 28 tetor

Dashi – Dita nis në mënyrën më të mirë për ju. Pas një muaji beteje, veçanërisht të brendshme, tani pritet një përmirësim i caktuar për ju. Ju gjithashtu mund të zgjidhni një pr

Sallatë me fruta dimërore

Përbërësit 500 ml Krem ëmbëlsirash 2 lugë çaji Vanille 2 Banane 2 Mollë 4 Mandarina 2 Portokalle 3 Kivi 100 gr Rrush 1/2 Shegë Mjaltë ose Kanellë Përgatitja Në një tas hidhni kremin e ë

Anti-trupat nuk garantojnë mbrojtje totale ndaj Covid-19

Një studim i ri ka zbuluar se niveli i anti-trupave mbrojtës zbehet mjaft shpejt tek ata persona që janë infektuar me Covid-19. Sipas zbulimeve të “Imperial College London”, ka një rënie me

Studimi që zbulon se si përhapet Koronavirusi

Shumica e njerëzve që rezultojnë pozitivë për shtunë tamponë nuk infektojnë askënd. Duket e bujshme, por është rezultat i studimit të botuar nga revista “Science”. Hulumtimi i kryer n

Ja cila është shenja më me fat

Dashi – Mos u shoqëro me njerëzit që të sjellin vetëm probleme këto ditë. Nëse një histori dashurie nuk funksionon, ajo mund të marrë fund në nëntor. Në frontin e punës, një dit

Info Tjera