Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/astro-n1.jpg

Horoskopi i datës 28 tetorDashi – Dita nis në mënyrën më të mirë për ju.

Pas një muaji beteje, veçanërisht të brendshme, tani pritet një përmirësim i caktuar për ju.

Ju gjithashtu mund të zgjidhni një problem në dashuri.

Demi – Sot do të përjetoni një ndjenjë pozitive.

Keni pasur edhe probleme të një natyre ekonomike.

Sot përpiquni të mos bëni shumë punë pasi tashmë do të ndjeni një rënie fizike nga mbrëmja e sotme.

Binjakët – Do të ketë perspektiva të mira për ju në lidhje me të ardhmen: në dhjetor do të ketë shumë gjëra për të bërë dhe situata për t’u zhbllokuar.

Disa tensione në nëntor në fushën emocionale, Venusi mund të sjellë disa dyshime.

Gaforrja – Kjo ditë do të nisë për ju me dëshirën për të dashur dhe rizbuluar atë ndjenjë që keni humbur.

Në punë jeni kthyer nga disa tensione. Mbani kursin tuaj.

Luani – Do të jetë për ju një ditë mes kënaqësisë dhe pakënaqësisë.

Ju keni nevojë për qetësi shpirtërore dhe jeni të lodhur duke u dashur të luftoni për të marrë gjërat.

Ekziston një kufi për gjithçka.

Virgjëresha – Ajo që vendosni sot, duke përfshirë projekte të reja, do të jetë një shenjë e mirë për të ardhmen.

Por mos u dorëzoni me provokime. Kushtojini vëmendje familjes.

Peshorja – Dita do të nisë për ju në emër të dashurisë, por edhe njerëzit në krizë mund të vazhdojnë dhe ende shpresojnë për një përmirësim të shpejtë.

Në punë, nëse ka ndryshime që ndodhin, mund të jetë koha e duhur për ta bërë zërin tuaj të dëgjohet.

Akrepi – Ditë e rëndësishme, por do të keni disa ngarkesa.

Momenti i forcës për punën dhe marrëdhëniet ndërpersonale.

Ka tensione që mund t’i kapërceni, si dhe ndërlikime.

Shigjetari – Ditë interesante pritet të jetë kjo e sotmja për të gjithë ju.

Mundësi të reja shfaqen në horizont.

Emocione të veçanta të dielën e ardhshme, por edhe lajme të mira edhe në punë.

Bricjapi – Ju po largoheni nga faza më e rëndë e planifikimit të ngjarjeve të reja.

Në nëntor, megjithatë, ato vështirësi mund të vazhdojnë.

Në dashuri, kushtojini vëmendje tre ditëve të ardhshme.

Ujori – Ju duhet të rregulloni shumë gjëra, jo më pak çështjet ekonomike.

Të hënën dhe të martën mund të ndiheni pak të lodhur.

Rimëkëmbja do jetë gjatë fundjavës.

Dita më e mirë për të folur për ndjenjat.

Peshqit – Fundi i Tetorit do të zbulojë një energji të madhe që mund të derdhet në dashuri.

Edhe nëse nuk doni të jetoni histori të reja do të jetë dikush që do t’ju bëjë propozime të reja.

Në punë, mendoni për një ndryshim nëse gjërat nuk shkojnë sipas mënyrës suaj.

Të fundit

Mësoni cilësitë e mira që burrat kërkojnë tek gratë

Burrat kërkojnë cilësi të caktuara tek një grua dhe ato nuk janë aq sipërfaqësore sa besojmë ne. Shumica e tyre nuk kërkojnë një model super si të dashur, por preferojnë të kenë një g

Humbni kilogram duke konsumuar dardha

Dardha është e dobishme për rënien nga pesha sepse përmban shumë fibër, ka pak kalori, përmban shumë ujë dhe përmirëson tretjen. Dardhat janë një burim i shkëlqyer i vitaminës C dhe fi

10 sëmundje që i shëron arra

Fruti i arrës përmban deri në 60% yndyrë. Gjithashtu përmban karbohidrate, albumin, fosfor, kalium, kalcium etj. Është i pasur gjithashtu me vitaminat C, B, P, A, vaj eterik dhe lëndë ngjyros

Horoskopi për sot

Dashi – Ju duhet të rregulloni kohën tuaj të lirë!. Orët tuaja shtesë janë të ndara këtu dhe atje gjatë gjithë ditës. Por nëse ju duhet disa minuta për t’i rirregulluar ato, do t

Ngrënia e pemëve dhe perimeve gjithsesi është e shëndetshme, mirëpo në kohë të caktuar të ditës!

Disa artikuj ushqimorë duhet shmangur në mëngjes, para së gjithash, pemët dhe perimet e freskëta, të cilat janë vështirë të tretshme në fillim të ditës, por as jogurti nuk arrin “t’i

Numëro deri në 10 para se t’ia thuash këto fjalë partnerit

Fjalët që u themi të dashurve tanë në momentet kur jemi nervoze ose të lodhura mund të jenë të rrezikshme duke e bërë lidhjen më të tensionuar dhe ndonjëherë edhe të padurueshme. Në d

Info Tjera