Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/astro-1.jpg

Horoskopi i datës 3 gushtDashi
Në dashuri gjërat pritet të përmirësohen, nëse ka ende situata të pazgjidhura është koha që të sqarohen.

Është periudhë që je pak nervoz dhe duhet të keni kujdes.

Do të duhet kohë dhe durim nëse prisni diçka në fushën ligjore.

Demi
Në dashuri kërkohet durim.

Në këtë periudhë jeni nervozë sa i përket parave, ndaj duhet kujdes i madh. Ka shumë shpenzime për momentin.

Binjakët
Dashuria po shkon mirë, me Hënën favorizuese.

Mundohuni të shfaqni ndjenjat tuaja, mos i fshihni apo “fikni” ato.

Problemet mund të zgjidhen shpejt edhe në punë.

Gaforrja
Është koha që në dashuri të mos grindeni.

Paraja mund të jetë burim shqetësimi.

Në punë ndryshimet mund të jenë të nevojshme, për të rifilluar përsëri.

Luani
Në këtë periudhë jeni i shqetësuar pasi keni dyshime në dashuri.

Shtoni vëmendjen në punë dhe përpiquni të përfundoni angazhimet që kishit filluar.

Virgjëresha
Sa i përket dashurisë, është koha që të flisni dhe të bëni përpara nëse pëlqeni dikë.

Në punë, kini kujdes nëse po planifikoni ndryshime.

Peshorja
Mundohuni të jeni të qetë dhe të shmangni diskutimet gjatë kësaj kohe.

Problemet në punë nuk duhet t’i shkarkoni në çift. Në punë ka paqartësi.

Akrepi
Duhet të jeni pozitiv pasi negativiteti nuk sjell asgjë të mirë.

Në punë diçka nuk po shkon si duhet, një konflikt mund t’ju nervozojë.

Shigjetari
Pas problemeve me paratë apo një ndarjeje, gjërat po përmirësohen.

Mundohuni ta mbani gjendjen tuaj të qëndrueshme.

Në punë duhet të jeni më ngulmues në mënyrë që të bien në pah vlerat e tua.

Bricjapi
Dashuria duket e lënë disi pas dore, ku kryesisht e keni mendjen te çështjet e punës.

Je shumë i lodhur por duhet të rezistosh.

Ujori
Në këtë periudhë jeni i shqetësuar ku edhe dashuria mund të ndikohet.

Gjeni diçka për tu çlodhur dhe ndryshoni ambjent.

Një person që ju ka mërzitur, tashmë nuk është më problem.

Peshqit
Më në fund jeni në një periudhë me plot energji prandaj shfrytëzojeni sa më mirë edhe në dashuri.

Lerini mënjanë konfliktet, kurse në punë duhet të sqaroni pozicionin në mënyrë që të kuptoni se çfarë dëshironi.

Të fundit

Përse meshkujt i braktisin femrat që dashurojnë?

Në biseda të ndryshme kemi dëgjuar që meshkujt largohen nga femra që vërtetë dashurojnë. Kjo ndodh për shkaqe të ndryshme dhe në të ardhmen ata martohen edhe me dikë që nuk e duan f

Bëhuni gati të nisni ditën pa stres

Stresi në kohët e sotme është padyshim një nga problemet më të shpeshta tek njerëzit. Pak kohë më parë, Komiteti Ndërkombëtar i Kryqit të Kuq paralajmëroi se pandemia e COVID-19 po rrit

Tri pijet e shëndetshme që duhet ti pini

Zgjedhja e ushqimit të shëndetshëm është shumë me rëndësi nëse dëshironi të ndiheni mirë. Sa kujdeseni në pijen tuaj gjatë ditës, a pini ujë mjaftueshëm sa i duhet organizmit tonë, t

Kafeneja e parë saudite hap dyert për herë të parë edhe për qentë

Pronarët e qenve në Arabinë Saudite mund të shijojnë tani një filxhan kafe përkrah qenit të tyre që prej hapjes së një lokali që lejon qentë, i pari në mbretërinë ultrakonservatore. Ba

7 gabime të nënave gjatë shtatzanisë që dëmtojnë foshnjën

Kur femrat mbeten shtatzëna ato përpiqen që të kenë dietën ushqimore më të shëndetshme për foshnjat dhe veten e tyre. Disa ushqime dhe pije nuk janë aspak të sigurta për konsum gjatë kë

Moti për dy ditët në vijim

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës p

Info Tjera