Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/astro-13.jpg

Horoskopi i datës 3 tetorDashi
Pushimi do të jetë mjaft i nevojshëm për ju sot, pasi kohët e fundit jeni përballur me shumë stres.

Përfshirja në një grup të madh do të jetë shumë argëtuese, por do të bëjë që shpenzimet tuaja të dalin paksa jashtë kontrollit.

Disa persona të kësaj shenje mund të hasen me probleme në familje.

Demi
Ndjenja e pasigurisë mund të mbizotërojë në mendjen tuaj.

Një mysafir i paftuar mund t’ju bëjë një vizitë sot, por kjo mund të rezultojë në avantazhin tuaj financiar.

Mos zbuloni informacione personale dhe konfidenciale.

Binjakët
Shmangni ushqimet me vaj ose ato pikante.

Nëse mendoni se gjendja juaj e tanishme financiare nuk është e kënaqshme, atëherë kërkoni këshilla nga një person më me përvojë në lidhje me menaxhimin e parave dhe kursimet.

Ka gjasa që një prej ëndrrave tuaja të realizohet së shpejti.

Gaforrja
Parashikohet një ditë e vrullshme në përgjithësi.

Edhe pse gjendja juaj aktuale financiare mbetet e mirë, duhet të mbani nën kontroll shpenzimet e panevojshme.

Fëmijët do t’ju bëjnë të ndiheni krenarë për arritjet e tyre.

Historia juaj e dashurisë mund të marrë një kthesë të re sot, pasi partneri juaj mund të diskutojë rreth hapave të mëtejshëm të lidhjes suaj.

Luani
Mos lejoni që gjërat e vogla t’ju shqetësojnë.

Fitimet në biznes do të jenë të kënaqshme sot.

Ka mundësi që të takoni një person mjaft interesant.

Megjithëse mund të keni pak kohë të lirë, ka gjasa që mendimet negative t’ju shqetësojnë.

Virgjëresha
Disa persona do të habiten sot nga vetëbesimi juaj.

Shëndeti i bashkëshortit/bashkëshortes suaj mund t’ju sjellë shqetësime.

Mos shpenzoni energji për disa detyra të panevojshme në aspektin profesional.

Peshorja
Ekziston mundësia që gjatë ditës së sotme të përfshiheni në aktivitete sportive.

Natyra juaj energjike dhe me humor sjell lumturi tek ata që ju rrethojnë.

Partneri/partnerja juaj mund të përfshihet në një çështje delikate, gjë që mund t’ju sjellë shqetësime.

Akrepi
Shëndeti juaj do të jetë perfekt sot.

Partneri/partnerja do t’ju ketë në qendër të vëmendjes.

Bëni kujdes në aspektin profesional, mos shmangni detyra të rëndësishme.

Shigjetari
Një mik i vjetër mund t’ju kërkojë ndihmë financiare sot.

Kohët e fundit jeta juaj personale ka qenë në qendër të vëmendjes.

Dita e duhur për të bërë një blerje të rëndësishme.

Bricjapi
Do të kaloni kohë duke kujtuar fëmijërinë.

Megjithatë, kjo mund të sjellë edhe disa kujtime jo të këndshme për ju.

Marrëdhënia në çift do të përfshihet nga dyshimet sot.

Ujori
Do të duhet të diskutoni rreth investimeve financiare dhe kursimeve me anëtarët e tjerë të familjes këtë të shtunë.

Veprimet tuaja duhet të drejtohen nga dashuria dhe vizionet pozitive, dhe jo nga lakmia.

Bëni kujdes, pasi dikush mund të përpiqet të njollosë imazhin tuaj.

Peshqit
Udhëzimet e dikujt do të përmirësojnë jetën tuaj profesionale.

Do të kaloni kohë mjaftueshëm me partnerin/partneren tuaj sot.

Mos lejoni që një vonesë e panevojshme të prishë planet tuaja.

Të fundit

Kanceri i mushkërive: Simptoma në fytyrën tuaj që nuk duhet ta injoroni

Kanceri i mushkërive është një nga llojet më serioze të kancerit që diagnostikohet, pasi zakonisht është e vështirë të dallosh derisa të përhapet në pjesë të tjera të trupit. Kanceri

Zbulohet planeti i “pavarur” në Rrugën e Qumështit

Disa shkencëtarë kanë zbuluar ekzoplanetin më të vogël, me një madhësi sa e Tokës, që rrotullohet vetëm rreth galaktikës sonë dhe nuk i përket asnjë sistemi diellor. Astronomët vlerës

Në fund të këtij muaji hëna do të duket ndryshe, kujdes!

Ka një Hënë të plotë më 31 tetor dhe si hëna e dytë e plotë e muajit, ajo është gjithashtu edhe “Hëna blu”. Ju duhet ta shfrytëzoni në maksimum këtë moment hënor dhe të sigurohen

Një ekip kërkimor thotë se vala e dytë e ka origjinën nga Spanja

Një variant i koronavirusit që ka origjinën tek punëtorët spanjollë të fermave është përhapur me shpejtësi në pjesën më të madhe të Evropës që nga vera dhe tani përbën shumicën e

Biskota me gjalpë kikiriku

Përbërësit 1 filxhan gjalpë kikirikësh 250 gr sheqer 1 vezë 2 lugë gjelle kikiriki i bluar imët 1 pluhur për pjekje Përgatitja Në një enë bëni bashkë gjalpën e kikrikut me vezën, pluh

Koalat po zhduken për shkak të stresit!

Numri i koalave në të gjithë shtetin australian të Uellsit të Ri të Jugut është në rënie të qëndrueshme për shkak të stresit në sistemin e tyre imunitar të shkaktuar nga shkatërrimi i

Info Tjera