Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/astrology-1.jpg

Horoskopi i javës 12-18 shtatorDashi – Java e ardhshme do të karakterizohet nga ulje dhe ngritje.

Në dashuri, duhet të sqaroni çdo çështje të pazgjidhur, në mënyrë që të rimerrni harmoninë e humbur.

Kujdes të shtunën!. Në punë ujërat mund të lëvizin, por për momentin shmangni lëvizjet e rrezikshme.

Mundohuni të menaxhoni financat tuaja me më shumë kujdes.

Demi – Në dashuri do të keni Venusin në krah, të gatshëm për të mbrojtur marrëdhëniet.

Ju do të duhet të përpiqeni, megjithatë, të mos ngacmoni shumë partnerin tuaj, të shmangni vënien e tij në vështirësi, veçanërisht gjatë fundjavës së ardhshme.

Kur jeni me partnerin tuaj, duhet të shmangni vazhdimisht bisedat për punën!.

Në frontin e biznesit, do të duhet të merreni me punë, mos harroni asnjë rast të vetëm deri në nëntor, pas së cilës gjërat do të ndërlikohen.

Binjakët – Në dashuri, tensione të reja mund të lindin.

Marrëdhëniet e të porsalindurve përpiqen të ngrihen; ata që kanë mbyllur kohët e fundit një histori do të vazhdojnë të mendojnë për të kaluarën.

Mbaje fort, së shpejti rrota do të fillojë të kthehet dhe kushtojini vëmendje të veçantë marrëdhënieve me Shigjetarin dhe Luanin.

Në punë, po përballeni me një periudhë rregullimi që do të përfundojë në dhjetor.

Nëse hasni në diçka të papritur, mos u shqetësoni!

Gaforrja – Ditë të favorshme janë përpara për jetën e dashurisë.

Venusi i favorshëm do t’ju mbështesë në çdo zgjedhje: nëse vendosni të vazhdoni një histori apo vendosni t’i jepni fund asaj.

Dikush mund të ndiejë nevojën për të marrë përsëri hapësirën e tij.

Në punë do të duhet të merreni me kundërshtimin e Jupiterit dhe Saturnit deri në fund të vitit 2020-ës.

Vitin tjetër do t’ju shtyjë të merrni vendime të rëndësishme.

Luani – Java e ardhshme do të fillojë me Hënën në shenjën tuaj dhe do t’ju japë një motivim të mirë, veçanërisht në dashuri.

Ju do të jeni në gjendje të dilni nga situatat komplekse më lehtë.

Kini kujdes të mos luftoni për paratë! Momente të bukura në horizont.

Virgjëresha – Me Venusin akoma në shenjën tuaj do të jetë e lehtë të gjeni një person interesant.

E marta do të jetë një ditë veçanërisht premtuese, falë Venusit dhe Hënës së favorshme.

Në punë dikush do të marrë një propozim për të mos u nënvlerësuar.

Peshorja – Mundohuni të hapni veten më shumë për të dashuruar, shmangni argumentet që lidhen me paratë!.

Në fund të muajit Venusi do të arrijë shenjën tuaj dhe do të vijë për t’ju dhënë mbështetje.

Sa më afër që të afrohet fundi i vitit 2020, aq më shumë shanse do të duhet të rimëkëmbeni.

Mos u mbingarkoni nga shqetësimet, madje edhe në punë: shumë shpejt gjërat do të kthehen mirë!.

Akrepi – Në dashuri mund të keni pasiguri të reja të cilët do ju prishin humorin.

Ndërsa nuk do të mungojë pasioni, ju mund të mos ndiheni plotësisht të kënaqur, sepse do t’ju duhet më shumë konfirmim.

Në punë do të duhet të merrni vendime të rëndësishme.

Nga e marta gjërat do të qetësohen, por kini kujdes të mos ndezni polemika!

Shigjetari – Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, java e ardhshme do të fillojë me disa vështirësi në dashuri.

Ndoshta ju mungon liria juaj e dashur ose keni filluar një histori pa shumë bindje dhe tani jeni penduar.

Ata që janë të zënë do të duhet të bëjnë kujdes të mërkurën dhe të enjten.

Në punë është koha më e përshtatshme për të bërë kërkesa: në vitin 2021 do të merrni përgjigjet.

Bricjapi – Venusi në dukje të mirë do t’ju ​​japë karizëm dhe sharm.

Lëreni frenimet dhe lëreni veten të shkojë!.

Çiftet mund të fillojnë të vlerësojnë projekte ambicioze.

Kujdes do të nevojitet vetëm të Shtunave!.

Pjesa e mesme e javës do t’ju sjellë lajme në lidhje me punën.

Ujori – Në dashuri do të duhet të armatoseni me shumë maturi.

Mundohuni të mos bëni polemika dhe të shmangni diskutimet sa më shumë që të mundeni!.

Ndoshta do të ndjeni nevojën për më shumë mirëkuptim nga partneri juaj.

Dikush do të duhet të marrë një vendim të rëndësishëm ose duhet të zgjidhë një problem.

Ujërat lëvizin në punë, por rezultatet do t’i shihni vetëm vitin e ardhshëm. Kushtojini vëmendje shpenzimeve!

Peshqit – Në dashuri, mund të vazhdoni të keni pasiguri dhe frikë.

Kjo do të vlejë edhe më shumë për ata që kohët e fundit i dhanë fund një lidhjeje.

Nëse jeni në çift do të duhet t’i kushtoni vëmendje momenteve të mundshme të tensionit.

Në punë do të duhet të përpiqeni të mbani larg nervozizmin tuaj, përndryshe rrezikoni të keni probleme.

Të fundit

Zgjidhja ideale për ta zëvendësuar kafenë

Pa një filxhan kafe në ditë nuk bëjmë dot, dhe dita-ditës po shtohen pretendimet se kafeja nxit ankthin dhe stresin tek disa njerëz. Ekspertët kanë përpiluar një listë me produktet që kan

Seksi dhe shtatzënia, 8 faktet që duhet të dijë çdo çift

Marrëdhënia seksuale në shtatzani nuk do të jetë njësoj si më parë dhe kjo pasi shpesh partnerët kanë frikë mos dëmtojnë fetusin. Dhe në lidhje me këtë ka disa fakte që duhet të dini

Dilema e madhe e pazbardhur: Covid-19 është artificial apo natyror?

Që nga shpërthimi i parë epidemik i Covid-19 në Vuhan, hipoteza më e besueshme për shfaqjen e këtij koronavirusi të ri, ka qenë ajo e kalimi nga kafshët tek njeriu në një laborator, një g

Supë me brokoli

Përbërësit 500 gr brokoli 4 lugë gjelle vaj ulliri 2 thelpinjë hudhër ose 1 kokërr qepë 2 Patate 1 shkop mesatar selino Nenexhik Borzilok 800 ml lëng i nxehtë pule ose perimesh Kripë Përga

Horoskopi për sot

Dashi – Në dashuri nuk priten lajme të mira nëse nuk merrni masa për të përmirësuar marrëdhënien. Në frontin e punës, ju me të vërtetë dëshironi të ndryshoni mjedisin tuaj: kusht

Ky çaj do iu mbroj nga shumë sëmundje

Ky çaj me gjethe ulliri njihet ndryshe si sekreti i jetëgjatësisë së mesdhetarëve dhe është një ndër pijet më të lashta në historinë e njerëzimit. Çaji me gjethe ulliri është një al

Info Tjera