Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/yz2gwyiy0bbq0ezeth31.jpg

Horoskopi i së martësDashi
Në dashuri duhet të mundoheni që të ruani qetësinë.

Jeni në pritje të diçkaje që vonon të vijë dhe kjo gjë ju acaron.

Në punë, gjërat nuk do të ecin siç dëshironi, pasi ka probleme dhe vonesa.

Demi
Bëni mirë që të mos përfshiheni në polemika, nëse keni probleme me partnerin/en.

Nuk dëshironi dhe nuk mundeni që të humbni kohë.

Bëni mirë që të shmangni sa më shumë zënkat.

Binjakët
Pavarësisht se mund të ketë diskutime në dashuri, dita është pozitive sa i takon ndjenjave.

Puna paraqitet mjaft mirë, ku do të ketë zhvillime pozitive por edhe ndryshime.

Gaforrja
Jeni të tensionuar dhe nervoz.

Në dashuri mund të përfundoni në debate lehtësisht.

Bëni mirë që të merrni një periudhë pushimi edhe nga puna, në mënyrë që të shmangni komplikimet e mëtejshme.

Luani
Në dashuri mund të ketë debate, por do të kalohen lehtësisht.

Gjithsesi do të jeni shumë nervoz dhe konfliktual.

Edhe në punë do të jeni të tensionuar.

Virgjëresha
Bëni mirë që të sqaroni çdo gjë që nuk funksionon në dashuri.

Humori juaj do të jetë i luhatur, ndaj mundohuni që të mos humbni toruan.

Nëse keni një punë tuajën, ky është një moment i mirë për biznes.

Peshorja
Dashuria paraqitet mjaft mirë, qoftë për ata që janë çift, edhe për ata që janë vetëm.

Nuk përjashtohet mundësia që të bëhen takime interesante.

Mundohuni që të mos mposhteni nga pesimizmi dhe merrni gjithë kohën që ju duhet për të bërë gjërat.

Akrepi
Kjo është një periudhë mjaft e komplikuar për dashurinë, ku mjaft të favorizuara nga ana tjetër do të jenë të favorizuara historitë rastësore.

Çështjet financiare do ju shqetësojnë, por shumë shpejtë situata do të përmirësohet.

Shigjetari
Problemet në raportin në çift do të përmirësohen dhe gjërat do të ecin më mirë.

Mundohuni që të shoqëroheni nga njerëz pozitiv dhe largohuni nga negativiteti.

Shumë shpejt në punë, gjërat do të ecin më mirë, në sajë të ndikimit pozitiv të Saturnit.

Bricjapi
Gjatë kësaj periudhe mundohuni që të mos debatoni me partnerin/en.

Duhet të përpiqeni që të kuptoni se çfarë dëshironi që të ndryshoni në jetën tuaj dhe gjeni mënyrën për ta bërë.

Sfera profesionale paraqitet mjaft mirë, ku do të ketë edhe përmirësime.

Ujori
Nëse në ditët e kaluara keni pasur probleme në dashuri, nuk do të vonojë përmirësimi.

Në punë duhet kujdes dhe energji.

Mos u dekurajoni dhe nëse ka diçka që duhet ndryshuar, duhet të filloni.

Peshqit
Ditët në vijim, duhen shfrytëzuar më së miri për të diskutuar çështje të rëndësishme për dashurinë.

Mund të gjeni një zgjidhje lidhur me problemet ligjore dhe paratë. 

Të fundit

Pastroni veshkat me limon

Një limon i plotë përmban 139 përqind të dozës së rekomanduar të vitaminës C. Kjo e bën limonin, një prej agrumeve më të mira për shëndetin e organizmit. Përveç vitaminës C, limoni

Horoskopi për sot

Dashi Ditë pozitive për dashurinë. Nëse doni të takoni njerëz ose të shoqëroheni me ta, kjo është koha e duhur. Sa i përket punës, mundësi të reja janë në rrugë e sipër për ata që

Zbulohet antitrupi që neutralizon koronavirusin

Shkencëtarët në Fakultetin për Mjekësi të Universitetit të Pittsburghut kanë thënë se kanë arritur sukses, lidhur me trajtimin dhe parandalimin e mundshëm të koronavirusit. Hulumtuesit pr

Si reagojnë shenjat e horoskopit kur u vjen “në majë të hundës”

Të gjithë kemi mënyrën tonë të reagimit kur jemi me nerva, ose kur na vjen në majë të hundës. Dikush mund të bëhet shumë agresiv, ndërsa dikush tjetër mund të përdorë metodën e agre

Pse asnjë ushtri në botë nuk mund të krahasohet me atë amerikane

Arsyeja kryesore:Armët e ushtrisë amerikane, janë ndër më të mirat në botë. Kur është fjala për armë vdekjeprurëse, ushtria amerikane nuk ka asnjë lloj mungese në inventar. Disa prej ty

Dhjetë metodat se si të jeni më të lumtur

Të jesh i lumtur është thelbësore për një jetë të përmbushur. Një studim i fundit ka treguar se të jesh i lumtur zvogëlon mjerimin më shumë sesa të kesh më shumë para. Kjo për faktin

Info Tjera