Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/astrology-3.jpg

Horoskopi juajDashi – Ditët e fundit nuk kanë qenë të lehta, sidomos në vendin e punës ka pasur shumë vështirësi, edhe sepse është e vështirë të komunikosh me të tjerët dhe të kuptosh njëri-tjetrin.

Prandaj vëmendje gjatë fundjavës për takime ose krahasime të cilat mund të pasohen nga polemika dhe mosmarrëveshje.

Demi – Më në fund një ditë e relaksuar plot emocione të bukura.

Ata që janë përpjekur për disa kohë për të krijuar një konfrontim me partnerin e tyre, ose për të gjetur mirëkuptim më të madh në jetën e një çifti, duhet të përfitojnë nga ditët e së Shtunës dhe të Dielës.

Binjakët – Mund të ketë ndonjë dyshim ose shqetësim shtesë rreth kësaj kohe.

Në dashuri, megjithatë, mund të grindeni sepse nuk jeni plotësisht të kënaqur me jetën në çift.

Rutina mund të bëhet jotolerante për një shenjë si e juaja që kërkon gjithmonë stimuj të rinj.

Gaforrja – Jeni më të sigurt, jo vetëm në dashuri, por edhe në punë kjo gjendje mund t’ju ndihmojë të merrni rezultate më të mira.

Përfitoni nga dita e nesërme për të pushuar dhe relaksuar pak.

Luani – Ju mund të humbni durimin, të ndjeheni nën presion dhe jeta juaj në çift do të vuajë nga kjo trazirë.

Për momentin ju jeni të detyruar të jeni në një fazë të pritjes dhe reflektimit.

Virgjëresha – Këto janë ditë të veçanta për ndjenjat, veçanërisht për historitë e sapo lindura.

Ajo që ka rëndësi, sidoqoftë, është jo gjithmonë vendosja e interesave tuaja në flakën e pasme.

Ju jeni gjithmonë shumë të dobishëm dhe mirëkuptues, kini kujdes nga ata që përpiqen të përfitojnë nga ky qëndrim mbrojtës.

Peshorja – Në punë, ambiciet tuaja nuk janë gjithmonë të kënaqura.

Kjo është për shkak se ju keni pritje të mëdha edhe ndaj bashkëpunëtorëve dhe kolegëve, të cilët megjithatë kanë tendencë të mos jenë aq të vëmendshëm në detaje sa në rastin tuaj.

Akrepi – Javët e fundit ju kanë parë protagonist të një rikuperimi të shkëlqyeshëm.

Ju keni mundësinë të jeni në gjendje të llogarisni përsëri këtë javë në aspektin e shkëlqyeshëm të Jupiterit, i cili i bën marrëdhëniet ndërpersonale të veçanta.

Shigjetari – Këto janë ditë interesante për ata që janë në pritje të një revanshi.

Nuk është e lehtë të menaxhosh intolerancën e madhe që mund të ndiejnë të lindurit e shenjës që prej kohësh kërkojnë një mundësi për të kthyer faqen.

Bricjapi – Në familje dhe në jetën e një çifti është e mundur të kapërceni një moment të vështirë që ka sjellë një tendosje në marrëdhënien tuaj me të tjerët.

Nga ana tjetër, ata që nuk kanë vuajtur nga një krizë ende mund të mbështeten në një mirëkuptim më të madh.

Ujori – Ngadalë ai shërohet, edhe nëse nuk është e lehtë të ktheni faqen papritmas.

Ajo që ju penalizon është gjithmonë ky konfuzion i madh dhe kjo ndjenjë e pasigurisë.

Peshqit – Nuk mungojnë vështirësitë apo mendimet e dyta që mund t’ju ​​detyrojnë të ngadalësoni në punë, veçanërisht nëse jeni ngjitës i Peshores ose Dashit.

Sidoqoftë, nuk është koha të ndaleni dhe të ndjeheni keq për veten tuaj, por duhet të reagoni.

Të fundit

Rikthehet ndotja e ajrit në Prishtinë

Ajri i ndotur është rikthyer, kjo vërehet dukshëm edhe në kryeqytet. Në kohën kur Kosova po përballet me shtim rastesh me koronavirus, një tjetër problem po shtohet. Sipas Indeksit të Cilë

Dy kompani farmaceutike rifillojnë testimin e vaksinës anti-COVID 19

Dy kompani prodhuese barnash njoftuan të premten rifillimin e testimit në Shtetet e Bashkuara të vaksinave të tyre për COVID-19. Testimi i vaksinës së kompanisë AstraZeneca ishte ndërprerë q

Cila dhuratë i pëlqen më shumë një gruaje

Ajo që një grua kërkon në një marrëdhënie është respekti, besnikëria dhe reciprociteti.   Është shumë e zakonshme të shohësh burra që shpenzojnë pasuri në bizhuteri, veshje, parfume

Pulë e pjekur

Përbërësit: 1 Pulë e ngrirë (1kg) 100gr Gjalpë 2 Lugë çaji kripë 6 Tufa erëza të ndryshme 1 Lugë çaji piper i zi 1 Lugë gjelle mëlmesa perimesh 1 Hudhër 2 Kupa prasë e grirë 2 Kupa s

Moti për sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Sipas njoftimit, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -1 deri 2 gradë

Horoskopi juaj

Dashi Sjellja në një mënyrë diktatoriale me anëtarët e familjes do të çojë në debate dhe inate. Zgjidhni të vishni diçka që partneri juaj pëlqen t’jua shohë. Mendoni dy herë para se

Info Tjera