Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/astro-8.jpg

Horoskopi për ditën e sotmeDashi
Do të jeni plot energji sot, por presionet në punë mund t’ju ndikojnë negativisht.

Dita do të bëhet më emocionuese pasi të merrni një telefonatë nga i/e dashura juaj.

Biznesmenët duhet të shmangin ndarjen e detajeve të planeve të tyre me të tjerët, në çfarëdo mase të mundshme. Mosndjekja e kësaj mund të çojë në telashe.

Demi
Sjellja e një anëtari të familjes mund t’ju shqetësojë.

Ju duhet të flisni me ta. Mund të përjetoni një moment të paharrueshëm në jetën tuaj të dashurisë.

Do jetë një ditë e mirë për biznesmenët.

Binjakët
Do të kuptoni që njerëzit përreth jush janë shumë kërkues.

Mos premtoni më shumë sesa mund të jepni dhe mos u stresoni deri në lodhje vetëm për të kënaqur të tjerët.

Mos shpenzoni shumë vetëm për t’u bërë përshtypje të tjerëve.

Gaforrja
Ata që ende nuk kanë marrë pagat e tyre mund të fillojnë të shqetësohen.

Zgjidhja e çdo ndryshimi që keni me anëtarët e tjerë të familjes, do t’ju ndihmojë të përmbushni qëllimet tuaja.

Mund të ketë një propozim martese, pasi jeta juaj e dashurisë po bëhet gjithnjë e më e thellë.

Luani
Mos e humbni energjinë tuaj në të menduarit për të pamundurën.

Përqendrohuni më shumë në atë që mund të arrini sesa në atë që nuk mundeni.

Ndihma e një miku do të lehtësojë çdo problem financiar që mund të përjetoni.

Virgjëresha
Do të jetë një ditë e mirë, e mbushur me lumturi.

Një lajm i mirë i papritur do të sjellë lumturi për të gjithë familjen.

Sot partneri/partnerja juaj nuk do të jetë i gatshëm ose në gjendje t’i shprehë hapur ndjenjat ndaj jush.

Peshorja
Shoqëria e të afërmve me humor do t’jua lehtësojë gjendjen shpirtërore dhe do të thyejë monotoninë e rutinës suaj të përditshme.

Situata në jetën tuaj të dashurisë do të jetë disi e paparashikueshme.

Do të keni kohë të lirë në dispozicion, por nuk do të jeni në gjendje ta shfrytëzoni atë siç dëshironi.

Akrepi
Ju mund të zemëroheni nga tensionet në familje.

Gjeni mënyra për të devijuar vëmendjen tuaj dhe për t’u çliruar nga ky ankth.

Angazhimi në aktivitete fizike mund të jetë një “ilaç” i mirë.

Shigjetari
Mund të bëni disa ndryshime të mëdha sot në shtëpinë tuaj.

Ka gjasa të organizoni një takim me miqtë tuaj më të mirë.

Partneri/partnerja juaj mund t’ju tregojë një anë jo aq të mirë të vetes.

Bricjapi
Aktivitetet në natyrë do të jenë të lodhshme dhe stresuese sot.

Ju mund të gjendeni në një situatë të re emocionuese me partnerin/partneren tuaj.

Shëndeti i prindërve do të kërkojë shumë kujdes dhe vëmendje sot.

Ujori
Faturat e papritura mund të rrisin barrën financiare.

Ju duhet të shmangni çështje të diskutueshme që mund të shkaktojnë debate me partnerin/partneren tuaj.

Beqarët e kësaj shenje mund të takojnë dikë që do të lërë gjurmë në mendjen e tyre.

Peshqit
Do të keni ide të reja të shkëlqyera.

Do të keni përfitime, nëse i paraqisni mirë idetë tuaja dhe tregoni vendosmëri në punë.

Partneri/partnerja juaj mund t’ju bëjë një premtim mjaft të rëndësishëm sot.

Të fundit

Përfitimet shëndetësore nga Ramazani

Agjërimi sjell shumë dobi për trupin e njeriut. Agjërimi është një vepër që ka shumë dobi si nga ana shpirtërore ashtu edhe nga ana shëndetësore. Në këtë shkrim do të përpiqemi të p

Insekti nga Kosova bëhet lajm në botë

Zbulimi i insektit “Potamophylax coronavirus” në Kosovë është bërë lajm botëror. Pak ditë pasi profesori i shkencave në degën e biologjisë, Halil Ibrahimi, njoftoi për zbulimin dhe u s

Studimi: Covid-19 është në ajër, jo në sipërfaqe

Muajt ​​e parë të pandemisë i kaluam plotësisht duke pastruar ushqime dhe çanta pazari. Kalimi i pecetave të lagura me alkool mbi doreza, telefonat celularë, tavolinat dhe ekranet, si edhe

Rikthehen reshjet e shiut

Gjatë ditës së sotme në Kosovë do të rikthehen reshjet e shiut. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se edhe të mërkurën moti do të jetë i ftohtë dhe me reshje shiu, madje n

Pse konsumimi i të njëjtit mëngjes çdo ditë mund të jetë gjëja më e mirë për shëndetin tuaj

“Një mollë në ditë e mban mjekun larg“, thonë doktorët. Por, çfarë ndodh me një pjatë vezë ose një filxhan kos si mëngjesi juaj çdo ditë? Edhe pse i njëjti mëgjes mund të duket i

Horoskopi për ditën e sotme

Dashi Sot mund të shqetësoheni për të ardhmen tuaj dhe të fëmijëve tuaj dhe këtë çështje mund ta shtroni për diskutm mes miqsh. Dikush do t;ju jape disa lenksione pozitive mbi këtë çës

Info Tjera