Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/astro-n-3.jpg

Horoskopi për ditën e sotmeDashi
Kurseni energjitë, nëse duhet të bëni një udhëtim të gjatë.

Do të zbuloni se jeni në gjendje të përballoni lodhjen e një orari rraskapitës.

Sigurohuni që çdo investim që bëni, të bëhet me shumë kujdes.

Tregohuni të duruar për të shmangur dëmtimin e ndjenjave të anëtarëve të familjes tuaj.

Demi
Pa shoqërinë e të dashurit/dashurës suaj mund të ndiheni të humbur.

Partnerët e biznesit do t’ju mbështesin dhe do t’ju ndihmojnë të përfundoni detyrat në pritje.

Gjeni më shumë kohë për aktivitete fizike.

Binjakët
Sjellja e fëmijëve tuaj mund të mos ketë miratimin tuaj dhe kjo mund t’ju zemërojë.

Tregohuni të përmbajtur, përndryshe situate vetëm sa do të vështirësohet.

Ata që mund të kenë vënë një bast, ka gjasa të pësojnë humbje.

Gaforrja
Jeta juaj në çift do të jetë e paqtë.

Regjistrohuni në programe afatshkurtra që do t’ju ndihmojnë të mësoni teknologjitë dhe aftësitë më të fundit.

Nëse jeni të zhgënjyer për financat, shumë shpejt do të gjeni zgjidhje për to.

Luani
Të qenit i vrazhdë me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj, do të provokojë një reagim të fortë prej tij/saj.

Ju duhet ta kuptoni se mosrespektimi dhe marrja e dikujt si shembull mund të rrezikojë rëndë një marrëdhënie.

Mos investoni në ndërmarrje të përbashkëta gjatë ditës së sotme.

Virgjëresha
Veprimi vendimtar nga ana juaj do të ndihmojë në zgjidhjen e një problemi të gjatë.

Nëse jeni duke udhëtuar, kujdesuni posaçërisht për gjërat tuaja me vlerë.

Jeta juaj në çift do të jetë e lumtur dhe harmonike.

Peshorja
Jepini më shumë përparësi shëndetit tuaj sesa jetës shoqërore.

Paratë që keni investuar, për të ndërtuar një të ardhme më të ndritur, do të nisin të sjellin përfitime.

Vlerësoni arritjet e bashkëshortit/bashkëshortes suaj dhe gëzohuni për suksesin dhe fatin e tyre të mire.

Akrepi
Praktikimi i meditimit do t’ju bëjë të ndiheni mjaft energjik.

Ju duket se e dini saktësisht se çfarë njerëzit kanë nevojë dhe duan nga ju.

Sjellja juaj kokëfortë mund të ofendojë miqtë dhe familjen tuaj.

Shigjetari
Do të shijoni një kohë të lirë relaksuese.

Ju mund të grindeni me partnerin/partneren tuaj vetëm për të provuar se keni të drejtë.

Sidoqoftë, ai/ajo do t’ju qetësojë përmes arsyes.

Bricjapi
Mos lejoni që paqëndrueshmëria të jetë një arsye për mosmarrëveshje në jetën tuaj martesore.

Bëni më të mirën tuaj për të shmangur shqetësimet e panevojshme.

Qëndrimi juaj dominues do të sjellë kritika nga kolegët tuaj.

Ujori
Do të jeni shumë aktiv gjatë ditës së sotme.

Do të ndiheni të fortë dhe të shëndetshëm.

Do të pushtoheni nga kujtime të lumtura nga e kaluara.

Ju keni aftësinë për të arritur shumë, ndaj ndiqni mundësitë që ju vijnë përpara.

Peshqit
Xhelozia do t’ju sjellë trishtim.

Do keni fuqinë për të ndryshuar situatën.

Disa prej jush mund të bëjnë blerje të rëndësishme për shtëpinë.

Sa i përket jetës profesionale, nuk parashikohen ndryshime të veçanta.

Të fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 15 tetor 2021

Dashi Ju jeni të prirur të ndiheni mjaft të tensionuar sot dhe ta fajësoni atë për mërzinë dhe pakënaqësinë me jetën tuaj të tanishme. Ju mund të kaloni një pjesë të madhe të mëngje

Zbuloni çfarë tregon forma e trupit për shëndetin e zemrës

Një studim i publikuar së fundmi në Revistën Evropiane për zemrën, thotë se forma e trupit e njeriut është sinjalizuesi më i mirë i sëmundjeve të zemrës. Në krahasim me indeksin e masë

Qumështi apo kosi, cili është më i mirë për mëngjes?

Produktet e bulmetit janë një pjesë e rëndësishme e çdo regjimi të shëndetshëm ushqimor. Megjithatë, në disa aspekte, përzgjedhja e llojit të duhur të produkteve të bulmetit bën një n

Të çmendur apo të qetë, çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit. Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe

Balsami i mrekullueshëm për shëndetin dhe gjithë organizmin

Vetitë kuruese të lules së basanit, një bimë barishtore që në gjendje natyrale rritet kudo, janë të njohura në mbarë botën. Përdorimi i gjerë i kësaj bime në mjekësinë popullore apo

Mjekët e konsiderojnë minierë të vërtetë vlerash ushqyese

Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Virtyteve apo Ushqimi i Perëndive etj, me pak fjalë hurma është fru

Info Tjera