Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/astro-30.jpg

Horoskopi për ditën e sotmeDashi
Krijimtaria juaj është në nivelin më të lartë të të gjitha kohërave, prandaj përfitoni prej saj.

Kjo do të ishte një ditë ideale për të pikturuar ose shkruar.

Ju do të jeni të kënaqur me rezultatet.

Demi
Sigurohuni që perfeksionizmi juaj të mos pengojë nxitjet tuaja krijuese.

Tani për tani, mos u shqetësoni për produktin përfundimtar.

Nëse ju pëlqen procesi krijues, rezultati përfundimtar do të pasqyrojë gëzimin tuaj.

Binjakët
Kjo ditë parashikohet të jetë e mbushur me emocion dhe sentimentalizma.

Nëse jeni në një lidhje, parashikohet të kaloni shumë kohë me partnerin.

Gaforrja
Vetëbesimi juaj është në një pikë të ulët këto ditë, dhe kjo po ju bën veçanërisht delikatë.

Është e mundur që një përballje e fundit me një mik të ngushtë t’ju shqetësojë për shëndetin e përgjithshëm të marrëdhënies.

Luani
Ju mund të ndjeni pak zhgënjim për paaftësinë tuaj për të arritur një moment të rëndësishëm në karrierën tuaj.

Mos harroni, në fund të fundit, koha që ju duhet për të arritur një qëllim ka më pak rëndësi sesa fakti që e arrini atë.

Virgjëresha
Ndonjëherë mund të jeni shumë pasivë dhe t’i lini të tjerët t’ju shkelin.

Mungesa juaj e egos është e admirueshme.

Pse i lini të tjerët të marrin merita për idetë tuaja?

Mbrojini të drejtat tuaja dhe mbrohuni kundër një personi jo etik.

Peshorja
Një i njohuri juaj mund të përhapë thashetheme të pabazuara.

Mos merrni asgjë që dëgjoni sot me vlerë nominale.

Nëse situata nuk do të ishte aq zhgënjyese, do të ishte komike. Me paratë gjërat shkojnë mirë sot.

Akrepi
Një mik i vjetër mund të bëhet diçka më shumë sot.

Mund të jetë që gjithmonë ka pasur një shkëndijë të caktuar midis jush, por ju nuk keni qenë në gjendje ta pranoni atë deri tani.

Sidoqoftë, sigurohuni që është koha e duhur.

Shigjetari
Ju sot mund të jeni të irrituar.

Një takim romantik i parashikuar mund të shtyhet ose anulohet.

Nuk ka asnjë arsye për ta konsideruar atë një pengesë të madhe në marrëdhënie.

Nëse ndieni dyshim dhe pasiguri, ka të ngjarë për arsye të tjera.

Bricjapi
Ju mund të ndiheni paksa jo në humor sot për shkak të një zhgënjimi.

Mund të jetë që një mik ose koleg nuk ju mbështet më ose ndoshta një figurë autoriteti ka treguar ngjyrat e tij ose të saj të vërteta.

Ujori
Ju ka të ngjarë të ndryshoni mendje për diçka që ka qenë e rëndësishme për ju.

Konfuzioni mund të dominojë mendimet tuaja sot.

Mos prisni të merrni ndonjë përgjigje konkrete deri në fund të ditës.

Kjo është një situatë që do të zgjidhet vetëm me kohën.

Peshqit
Romanca është në ajër sot.

Mjerisht, duket se bie shi mbi të gjithë përveç teje.

Mos u shqetëso. Koha juaj do të vijë.

Mundohuni ta përqendroni pasionin tuaj në një përpjekje krijuese.

Të fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 15 tetor 2021

Dashi Ju jeni të prirur të ndiheni mjaft të tensionuar sot dhe ta fajësoni atë për mërzinë dhe pakënaqësinë me jetën tuaj të tanishme. Ju mund të kaloni një pjesë të madhe të mëngje

Zbuloni çfarë tregon forma e trupit për shëndetin e zemrës

Një studim i publikuar së fundmi në Revistën Evropiane për zemrën, thotë se forma e trupit e njeriut është sinjalizuesi më i mirë i sëmundjeve të zemrës. Në krahasim me indeksin e masë

Qumështi apo kosi, cili është më i mirë për mëngjes?

Produktet e bulmetit janë një pjesë e rëndësishme e çdo regjimi të shëndetshëm ushqimor. Megjithatë, në disa aspekte, përzgjedhja e llojit të duhur të produkteve të bulmetit bën një n

Të çmendur apo të qetë, çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit. Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe

Balsami i mrekullueshëm për shëndetin dhe gjithë organizmin

Vetitë kuruese të lules së basanit, një bimë barishtore që në gjendje natyrale rritet kudo, janë të njohura në mbarë botën. Përdorimi i gjerë i kësaj bime në mjekësinë popullore apo

Mjekët e konsiderojnë minierë të vërtetë vlerash ushqyese

Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Virtyteve apo Ushqimi i Perëndive etj, me pak fjalë hurma është fru

Info Tjera