Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/astro-n-14.jpg

Horoskopi për ditën e sotmeDashi
Sjellja në një mënyrë diktatoriale me anëtarët e familjes do të çojë vetëm në argumente dhe inate.

Zgjidhni të vishni diçka me të cilën partneri juaj ju pëlqen t’ju shohë.

Mendoni mirë para se të përfshiheni në ndonjë projekt të ri.

Mungesa e ndihmës në jetën tuaj personale mund të çojë në përçarje në marrëdhënien me partnerin.

Demi
Anëtarët e familjes mund të mos jua përmbushin pritshmëritë.

Mos prisni që ata të punojnë sipas fantazive tuaja.

Do të përjetoni një moment të papritur romantik që mund të dominojë mendimet tuaja drejt mbrëmjes.

Kujdesuni për atë që ndodh rreth jush; dikush mund të marrë merita për punën e bërë prej jush.

Binjakët
Miqtë dhe anëtarët e familjes do të marrin shumicën e kohës.

Sot do të keni mundësi të merrni më shumë kohë edhe për veten.

Mund të grindeni me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj për një çështje të parëndësishme, por gjithçka do të kthehet në normalitet shumë shpejt.

Gaforrja
Miqtë do t’ju prezantojnë me dikë të veçantë, i cili do të ketë një ndikim të jashtëzakonshëm në mendimet tuaja.

Do të ketë një zhvillim të rëndësishëm në jetën tuaj personale, që do të sjellë gëzim për ju.

Tregoni takt me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj, pasi mund të mos jetë në humor të mirë.

Luani
Ata që do të dalin për t’u argëtuar, do të kënaqen pa fund.

Sot, të gjitha paratë që do të fitoni, do të vijnë si rezultat i punës suaj dhe përpjekjes.

Një anëtar i familjes ose bashkëshorti/bashkëshortja juaj mund t’ju shkaktojë tension.

Virgjëresha
Sytë tuaj janë aq të shndritshëm saqë mund të ndriçojnë ditën e partnerit/partneres suaj.

Përdorni kontaktet tuaja për të kaluar një çështje mjaft të vështirë.

Përgjithësisht do të jetë një ditë e bukur.

Peshorja
Mundohuni të shmangni stresin e udhëtimeve me distanca të gjata. Do të gjeni miq mbështetës, por bëni kujdes nga ato që thoni.

Sot qielli do të duket më i ndritshëm, lulet do të duken më të gjalla dhe gjithçka do të shkëlqejë rreth jush, sepse jeni të dashuruar.

Akrepi
Analizoni problemet personale përmes të kuptuarit dhe arsyes.

Mos i transmetoni këto çështje në publik, përndryshe reputacioni juaj mund të dëmtohet.

Duhet të kaloni më shumë kohë me partnerin/partneren tuaj për ta njohur dhe kuptuar më mirë njëri-tjetrin.

Shigjetari
Kaloni më shumë kohë me miqtë e ngushtë në mënyrë që të relaksoheni.

Një atmosferë festive në shtëpinë tuaj do t’ju çlirojë nga tensioni.

Ndërhyrja e një personi të tretë do të shkaktojë komplikime në jetën tuaj personale.

Eprori juaj në punë, do të impresionohet nga cilësia e punës suaj.

Bricjapi
Një udhëtim i ndërmarrë me miqtë ose familjen tuaj do të qetësojë ata që kanë kaluar një krizë financiare.

Ky udhëtim mund t’ju çojë drejt një lidhjeje të re romantike.

Do të përfitoni nga ndryshimet që do të ndodhin në punë.

Ujori
Do të shihni ëndrrat tuaja duke u realizuar.

Mbajeni jetën tuaj të dashurisë sa më të gjallë.

Mund ta kaloni kohën tuaj të lirë në shtëpinë e dikujt afër jush në mbrëmje.

Por gjatë kësaj kohe, diçka që ata thonë mund të mos ju pëlqejë.

Peshqit
Jini të sinqertë në pikën tuaj të qasjes.

Vendosmëria juaj do të vihet re dhe gjithashtu edhe aftësitë tuaja.

Partneri/partnerja juaj mund t’ju befasojë me diçka që mund t’ju tregojë.

Të fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 15 tetor 2021

Dashi Ju jeni të prirur të ndiheni mjaft të tensionuar sot dhe ta fajësoni atë për mërzinë dhe pakënaqësinë me jetën tuaj të tanishme. Ju mund të kaloni një pjesë të madhe të mëngje

Zbuloni çfarë tregon forma e trupit për shëndetin e zemrës

Një studim i publikuar së fundmi në Revistën Evropiane për zemrën, thotë se forma e trupit e njeriut është sinjalizuesi më i mirë i sëmundjeve të zemrës. Në krahasim me indeksin e masë

Qumështi apo kosi, cili është më i mirë për mëngjes?

Produktet e bulmetit janë një pjesë e rëndësishme e çdo regjimi të shëndetshëm ushqimor. Megjithatë, në disa aspekte, përzgjedhja e llojit të duhur të produkteve të bulmetit bën një n

Të çmendur apo të qetë, çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit. Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe

Balsami i mrekullueshëm për shëndetin dhe gjithë organizmin

Vetitë kuruese të lules së basanit, një bimë barishtore që në gjendje natyrale rritet kudo, janë të njohura në mbarë botën. Përdorimi i gjerë i kësaj bime në mjekësinë popullore apo

Mjekët e konsiderojnë minierë të vërtetë vlerash ushqyese

Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Virtyteve apo Ushqimi i Perëndive etj, me pak fjalë hurma është fru

Info Tjera