Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/astro-24.jpg

Horoskopi për ditën e sotmeDashi
Do të jetë një ditë përgjithësisht e dobishme.

Nëse nuk keni qenë mirë, mund të jeni në gjendje të gjeni lehtësim nga sëmundja juaj.

Mendohuni dy herë para se të merrni ndonjë projekt të ri.

Do të jetë një ditë e shkëlqyer për aktivitetet shoqërore.

Demi
Përfitoni nga çdo kohë e lirë që keni duke ndihmuar një anëtar të familjes.

Kompetenca juaj profesionale mund të vihet në provë.

Ju duhet të përqendroni vëmendjen dhe energjitë për të arritur rezultatet e dëshiruara.

Binjakët
Eksploroni mundësi të reja investimi që mund të vijnë në rrugën tuaj sot, por angazhohuni vetëm pasi të keni studiuar qëndrueshmërinë e këtyre projekteve.

Naiviteti juaj do të luajë një rol kryesor në zgjidhjen e një problemi familjar.

Adoptimi i teknikave dhe teknologjive të reja do të jetë i rëndësishëm, për t’ju ndihmuar të mbani ritmin e ndryshimit të kohës.

Gaforrja
Do të ndiheni të mbushur plot dashuri rreth jush.

Martesa juaj do të marrë një kthesë të bukur në këtë ditë.

Mbështetja e një personi me ndikim do të rrisë mundësitë tuaja në jetën profesionale.

Luani
Krijimi i panevojshëm i rrëmujës në shtëpi, vetëm do të mërzisë anëtarët e tjerë të familjes dhe nuk do të arrini asgjë.

Me fat janë ata që përdorin intelektin e tyre për të kontrolluar zemërimin.

Koha e duhur për të realizuar ambiciet tuaja dhe për të punuar shumë për t’i arritur ato.

Virgjëresha
Shmangni përballjet e panevojshme, pasi kjo vetëm do t’ju shkaktojë stres.

Kjo mund të mos jetë një ditë shumë fitimprurëse, prandaj kontrolloni situatën tuaj të parave dhe kufizoni shpenzimet tuaja.

Mos e humbni kohën duke pasur keqardhjen për veten, por përpiquni të mësoni nga mësimet e jetës.

Peshorja
Përpiquni të kontrolloni sjelljen, sepse i dashuri/e dashura juaj do të jetë në një gjendje shpirtërore shumë të paparashikueshme.

Mbështetja e vlefshme nga një mik do t’ju ndihmojë në çështjet profesionale.

Dikush nga e kaluara ka gjasa t’ju kontaktojë dhe ta bëjë këtë një ditë të paharrueshme.

Akrepi
Ju mund të keni mungesë energjie dhe entuziazmi edhe pse suksesi në planet në vijim duket i afërt.

Bëni kujdes që të mos ofendoni pa dashje dikë në shtëpi dhe përshtatuni me nevojat e familjes.

Një takim i papritur romantik mund t’ju hutojë.

Shigjetari
Sot, do të jeni të relaksuar dhe në disponimin e duhur për të shijuar ditën.

Do të jeni të prirur të shpenzoni shumë.

Do ta kuptoni gjithnjë e më shumë që dashuria për partnerin/partneren tuaj ka një kuptim të madh për ju.

Bricjapi
Vetëm ju e dini se çfarë është më e mira për ju, kështu që tregohuni të fortë dhe të vendosur.

Jini origjinal në pamjen dhe sjelljen tuaj kur dilni me partnerin/partneren tuaj.

Kontaktet e reja që mund të krijoni sot do t’i japin një hov të ri karrierës suaj.

Ujori
Jini të durueshëm, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshme do t’ju sjellin rezultate të suksesshme në aspektin profesional.

Jeta juaj e dashurisë do të jetë plot shpresë për të ardhmen.

Mos lejoni që të tjerët të pretendojnë mbi punën tuaj të mirë.

Peshqit
Mos e humbni qetësinë edhe nëse përballeni me kundërshtime ne familje.

Kontrolloni sjelljen tuaj të nxituar, pasi ajo mund të shkatërrojë një miqësi të mirë.

Disa prej jush mund të përballen me një zgjedhje mjaft të rëndësishme.

Të fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 15 tetor 2021

Dashi Ju jeni të prirur të ndiheni mjaft të tensionuar sot dhe ta fajësoni atë për mërzinë dhe pakënaqësinë me jetën tuaj të tanishme. Ju mund të kaloni një pjesë të madhe të mëngje

Zbuloni çfarë tregon forma e trupit për shëndetin e zemrës

Një studim i publikuar së fundmi në Revistën Evropiane për zemrën, thotë se forma e trupit e njeriut është sinjalizuesi më i mirë i sëmundjeve të zemrës. Në krahasim me indeksin e masë

Qumështi apo kosi, cili është më i mirë për mëngjes?

Produktet e bulmetit janë një pjesë e rëndësishme e çdo regjimi të shëndetshëm ushqimor. Megjithatë, në disa aspekte, përzgjedhja e llojit të duhur të produkteve të bulmetit bën një n

Të çmendur apo të qetë, çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit. Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe

Balsami i mrekullueshëm për shëndetin dhe gjithë organizmin

Vetitë kuruese të lules së basanit, një bimë barishtore që në gjendje natyrale rritet kudo, janë të njohura në mbarë botën. Përdorimi i gjerë i kësaj bime në mjekësinë popullore apo

Mjekët e konsiderojnë minierë të vërtetë vlerash ushqyese

Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Virtyteve apo Ushqimi i Perëndive etj, me pak fjalë hurma është fru

Info Tjera