Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/Astro-14.jpg

Horoskopi për sotDashi – Në dashuri nuk priten lajme të mira nëse nuk merrni masa për të përmirësuar marrëdhënien.

Në frontin e punës, ju me të vërtetë dëshironi të ndryshoni mjedisin tuaj: kushtojini vëmendje të kaluarës, keni disa probleme në lidhje me hipotekat dhe kreditë për t’i zgjidhur!

Demi – Ju dëshironi të jetoni një dashuri të pastër dhe të sinqertë: muaji do të përfundojë me perspektiva të mira.

Sa i përket punës, është një kohë e mirë: mos harroni se jeni maja e ekuilibrit.

Binjakët – Ruani qetësinë në çift.

Në frontin e punës, mos u lodhni, veçanërisht nëse duhet të përballeni me një provë të rëndësishme!.

Gaforrja – Ruani qetësinë dhe mbajini nën kontroll historitë e dashurisë.

Në frontin e biznesit, jini të durueshëm dhe përpiquni të mos bëni shumë gjëra në të njëjtën kohë.

Luani – Venusi është përsëri në favor: nëse duhet të sqaroni diçka, bëjeni tani.

Në frontin e punës, jini të kujdesshëm: vetëm në këtë mënyrë do të kapërceni pengesat.

Virgjëresha – Fundjavë pozitive për ndjenjat, situatë e shkëlqyer astrologjike.

Në frontin e biznesit, ka shumë të ngjarë të keni marrë një rol kryesor për disa kohë!.

Peshorja – Hëna është në disfavor.

Kini kujdes nëse keni dy histori në të njëjtën kohë.

Në frontin e punës pritet të keni disa konflikte me bashkëpunëtorët.

Akrepi – Venusi në muajin nëntor do të jetë në anën tuaj, do t’ju ​​ndihmojë në dashuri.

Në frontin e punës, ju do të gjeni qetësi dhe ekuilibër me kolegët!.

Shigjetari – Venusi është rikthyer i favorshëm që nga dje: një situatë më e qetë në dashuri.

Në frontin e punës, propozoni dhe prezantoni idetë dhe projektet tuaja!.

Bricjapi – Hëna është në një aspekt të vështirë: ruaj qetësinë edhe në dashuri.

Në frontin e punës, dita është pak jo e mirë: ju keni pak përqëndrim!.

Ujori – Mjaft polemikë në dashuri, përpiquni t’i kufizoni ato.

Në frontin e punës, kushtojini vëmendje shpenzimeve: nuk mund të përballoni zgjedhje të këqija!.

Peshqit – Venusi është pothuajse në anën tuaj – një lajm i mirë për ndjenjat.

Sa i përket punës, nëse keni pasur probleme tani lehtë mund t’i kapërceni ato!.

Të fundit

Nëse nuk i nuhasni këto dy aroma, mund të keni Covid-19

Një nga simptomat më të pazakonta që ndodh në pacientët me COVID-19 është humbja e nuhatjes dhe shijes. Sipas Qendrës Mjekësore të Universitetit Vanderbilt, në afërsisht 25 për qind të

Horoskopi i datës 30 nëntor

Dashi Sot shënohet fillimi i një faze të re në jetën tuaj. Papritmas pikëpamja juaj do të jetë shumë më pozitive. Ju e kuptoni që gjërat janë të mundshme dhe se jeni të aftë!. Fillimi

Parashikimi i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se vendi ynë gjatë pesë ditëve të ardhshme mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik. Kjo situatë e krij

Sa gjatë do të jetoni? Matni vëllimin e belit tuaj dhe do të mësoni

Zbulim i shkencëtarëve londinezë Nëse ju intereson edhe sa ditë ju kanë mbetur në këtë botë, sekreti fshihet në një llogari të thjeshtë: Merrni një metër – mbase mund edhe të zgjasn

Dobësohuni duke kryer marrëdhënie seksuale

Numri i kalorive të humbura gjatë 30 minutave në çdo pozicion seksi është mesatarja e marrë nga të gjithë burrat dhe gratë që marrën pjesë në anketë. Rezultatet zbuluan se gratë djegin

”Deadliest Enemy” libri që parashikoi pandeminë

Që në vitin 2017, një studim në SHBA kishte parashikuar një kolaps të mundshëm të sistemit shëndetësor për shkak të një pandemie virale, siç është ajo aktuale nga Covid-19, dhe tregont

Info Tjera