Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/astro-1.jpg

Horoskopi për sotDashi – Tregohuni të hapur ndaj koncepteve të reja.

Kohëve të fundit i keni refuzuar mendimet e njerëzve të tjerë.

Është koha që ti rishqyrtoni më mirë zgjedhjet tuaja.

Demi – Do të merrni një ofertë e cila do të rezultojë shumë bujare për ju.

Sigurohuni që personi që do ua bëj të jetë në gjendje që ti përmbahet. Mundësitë janë të mira.

Binjakët – Insistimi i një të afërmi më të madh në moshë do të sjellë një çmim të kripur për të paguar.

Megjithatë mos u dorëzoni, pasi në fund do ia arrini synimit tuaj.

Gaforrja – Një dëshirë e fshehtë e juaja do të bëhet realitet.

Këshillohet që të mos sforcoheni për të bërë më shumë.

Fati do të tregohet proporcional, në raport me atë që keni bërë.

Luani – Entuziazmi i një mikut tuaj, do ju kujtojë emocionet e dikurshme.

Nuk është asnjëherë vonë, për të rizgjuar dëshira të ndrydhura brenda vetes.

Virgjëresha – Nuk duhet t’iu besoni miqve të shenjës së shigjetarit dhe peshqve, pasi synojnë që të përfitojnë nga ju.

Nga ana tjetër, duhet të tregoheni të vëmendshëm dhe të matur ekonomikisht.

Peshorja – Qielli do të mbështesë shijet tuaja.

Meshkujt e kësaj shenje do të arrijnë të realizojnë qëllimet që i kanë vënë vetes.

Ndërsa femrat, duhet të tregojnë edhe pak durim.

Akrepi – Duhet të shqyrtoni mirë të ardhurat tuaja, para se të bëni një blerje.

Mund t’iu duhet të hiqni dorë nga diçka, për të mbajtur situatën ekonomike nën kontroll.

Shigjetari – Kjo e premte është mjaft e favorshme për blerje-shitje të shpejta.

Nëse gjërat nuk ecin siç duhet, mundohuni që të hiqni dorë nga ajo që nuk ju përshtatet.

Bricjapi – Jo të gjithë impulset duhet të mbahen nën kontroll.

Ka kaluar shumë kohë që nga momenti kur jeni ndjerë të lirshëm dhe të shkujdesur, ndaj mund të guxoni.

Ujori – Duhet të thoni të vërtetën dhe të mos hezitoni.

Shqyrtojini informacionet mirë dhe hapuni me njerëz që i cilësoni të besuar.

Peshqit – Jeni të befasuar nga zbulimi i faktit se një bashkëpunëtor i juaji, me zor pret që të largohet.

Është mirë që të largoni njerëzit që nuk iu duhen, por sigurohuni që të mbani situatën nën kontroll.

Të fundit

7 gabime të nënave gjatë shtatzanisë që dëmtojnë foshnjën

Kur femrat mbeten shtatzëna ato përpiqen që të kenë dietën ushqimore më të shëndetshme për foshnjat dhe veten e tyre. Disa ushqime dhe pije nuk janë aspak të sigurta për konsum gjatë kë

Moti për dy ditët në vijim

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës p

Horoskopi juaj për sot

Dashi – Ata që janë vetëm nuk duhet të druhen dhe nuk duhet të mendojnë se janë të pafat, vetëm sepse mbështeten tek njerëzit e gabuar. Në punë, nëse keni hasur në ngadalësim, ta

Studim: Mbajtja e maskës zvogëlon rrezikun e infektimit me 77%

Distancimi social, higjiena e duarve dhe një maskë janë efektive në zvogëlimin e rrezikut të infektimit kur jeni në kontakt me një person që është pozitiv me Covid-19. Ky fakt konfirmohet e

Cila është mosha kur ndiheni të bukura dhe të sigurta

Vajzat shumë të reja që mbushin rrugët dhe lokalet, të veshura me fustane të shndrritshme dhe me taka të larta, na japin idenë të jenë femra të sigurta me vetvete. Nëse e shikon një 30 vj

Parashikimi i motit për këtë javë

Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se këto pesë ditë do të jenë me shi, shkarkime rrufesh dhe do të fryjë erë mesatare deri e fortë në pjesën veriperëndimore, shpejtësia maksimal

Info Tjera