Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/astro-n-14.jpg

Horoskopi për sotDashi
Do të kaloni një ditë argëtuese.

Nëse mendoni se gjendja juaj e tanishme financiare nuk është e kënaqshme, mos hezitoni të kërkoni këshilla nga persona më me eksperiencë.

Tregohuni të duruar në lidhjen tuaj në çift edhe nëse përballeni sot me një situatë jo në favorin tuaj.

Demi
Një çështje delikate në punë mund të çojë në konfrontime.

Bashkohuni me familjen ose miqtë e ngushtë për ta bërë këtë një ditë të mbushur me argëtim.

Dashuria e vërtetë do t’ju mbush plot shpirtërisht dhe këtë mund ta kuptoni sot.

Binjakët
Debati me një person që përgjithësisht nuk keni marrëdhënie të mira do t’ju prishë humorin.

Tregohuni të mençur dhe nëse është e mundur shmangeni atë, pasi një situatë e tillë nuk do t’ju ndihmojnë kurrë.

Shmangni marrien e kredisë gjatë kësaj periudhe.

Gaforrja
Bëni kujdes me ushqimin dhe kryeni më shumë aktivitete fizike.

Ka gjasa që shpenzimet gjatë ditës së sotme t’ju dalin jashtë parashikimeve.

Sa i përket aspektit profesional do të pushtoheni nga kujtime të lumtura nga e kaluara.

Luani
Të qenit i vrazhdë me bashkëshorten/bashkëshortin tuaj, do të provokojë një reagim të fortë prej tij/saj.

Ju duhet të kuptoni se mosrespektimi mund të rrezikojë rëndë një marrëdhënie.

Nuk është dita e duhur për të bërë përpjkje për të vend të ri pune.

Virgjëresha
Paqja juaj e brendshme mund të shqetësohet nga pasiguritë.

Mund të keni përfitime financiare sot, por tregohuni vigjilent në çështjet e biznesit, për të shmangur mashtrimet.

Një lajm i mirë, me shumë gjasa nga një vend i largët, mund të pritet deri në mbrëmje vonë.

Peshorja
Disa plane të rëndësishme mund të realizohen duke ju sjellë fitime të reja financiare.

Problemet që një mik mund të kalojë mund t’ju shqetësojnë dhe t’ju bëjnë të ndiheni të trishtuar.

Nuk përjashtohet mundësia e një debate serioz me partnerin/partneren tuaj.

Akrepi
Të moshuarit e kësaj shenje duhet ta përdorin kohën dhe energjinë e tyre në mënyrë produktive.

Përqendrimi në nevojat familjare duhet të jetë prioritet për ju sot.

Do të kaloni një ditë të këndshme në lidhjen tuaj në çift.

Shigjetari
Kushtojini më shumë vëmendje anës shëndetësore.

Sigurohuni që të keni miratimin e të gjithëve përpara se të bëni ndryshime në shtëpi.

Do të ndiheni shumë të lumtur në fushën e dashurisë.

Bricjapi
Një kompliment i veçantë nga një mik do të ishte burim lumturie për ju.

Financat do të kenë një përmirësim të lehtë gjatë ditës.

Mundësitë për të treguar aftësitë tuaja në aspektin profesional do të jenë të shumta sot.

Ujori
Mos lejoni që t’ju kapë ndjenja e frustrimit.

Mos lejoni që miqtë tuaj të përfitojnë nga sjellja juaj bujare.

Do të keni kohë mjaftueshëm për të qëndruar pranë partnerit/partneres suaj.

Peshqit
Reduktoni konsumimin e kafeinës, veçanërisht nëse keni probleme me zemrën.

Jeta në çift do të jetë e qetë. Ka gjasa të realizoni një një udhëtim të shkurtër, të ëmbël e romantik.

Fillimi i ditës mund të jetë pak i lodhshëm, por ndërsa dita përparon, do të ndjeheni më energjikë.

Të fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 15 tetor 2021

Dashi Ju jeni të prirur të ndiheni mjaft të tensionuar sot dhe ta fajësoni atë për mërzinë dhe pakënaqësinë me jetën tuaj të tanishme. Ju mund të kaloni një pjesë të madhe të mëngje

Zbuloni çfarë tregon forma e trupit për shëndetin e zemrës

Një studim i publikuar së fundmi në Revistën Evropiane për zemrën, thotë se forma e trupit e njeriut është sinjalizuesi më i mirë i sëmundjeve të zemrës. Në krahasim me indeksin e masë

Qumështi apo kosi, cili është më i mirë për mëngjes?

Produktet e bulmetit janë një pjesë e rëndësishme e çdo regjimi të shëndetshëm ushqimor. Megjithatë, në disa aspekte, përzgjedhja e llojit të duhur të produkteve të bulmetit bën një n

Të çmendur apo të qetë, çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit. Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe

Balsami i mrekullueshëm për shëndetin dhe gjithë organizmin

Vetitë kuruese të lules së basanit, një bimë barishtore që në gjendje natyrale rritet kudo, janë të njohura në mbarë botën. Përdorimi i gjerë i kësaj bime në mjekësinë popullore apo

Mjekët e konsiderojnë minierë të vërtetë vlerash ushqyese

Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Virtyteve apo Ushqimi i Perëndive etj, me pak fjalë hurma është fru

Info Tjera