Jetë http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/astro-28.jpg

Horoskopi për sot



Dashi
Energjia juaj mund të kthehet drejt zbukurimit të shtëpisë tuaj.

Prisni që dikush të kalojë pranë dhe të sjellë disa lajme interesante që mund t’ju tërheqin vëmendjen tuaj.

Në dashuri mund të përjetoni emocione të bukura.

Demi
Një numër mesazhesh të dashura mund të vijnë nga njerëzit e afërm që jetojnë në vende të tjera.

Nuk mund të jetë një ide e keqe të merrni në telefon dhe të flisni me njerëz që mbase nuk i keni parë për një kohë të gjatë.

Ata do të jenë të lumtur t’ju dëgjojnë zërin.

Binjaket
Një shumë e vogël parash mund të vijë drejt jush sot.

Mund të jetë një dhuratë, dividend ose bonus.

Ju mund të dëshironi ta shpërdoroni atë për dhurata për veten tuaj dhe të tjerët në vend që ta vendosni në përdorim më praktik, gjë që është krejtësisht e nevojshme!.

Gaforrja
Ju duhet të ndiheni dhe të dukeni mirë sot.

Sharmi dhe aftësitë tuaja sociale janë në një nivel të lartë duke ju bërë të mirëpritur në çdo ngjarje shoqërore.

Gëzoni këtë kohë të veçantë të miqësisë së mirë.

Luani
Aftësitë dhe imagjinata juaj psikike po funksionon në një nivel shumë të lartë.

Ju përballeni me njerëzit e tjerë me një dashuri të thellë, shpirtërore.

Ata do t’jua kthejnë këtë dashuri në shumë fish! Do të kaloni një ditë shumë pozitive.

Virgjeresha
Ju mund të krijoni disa miq të rinj.

Jeni natyrshëm të prirur drejt shqetësimeve humanitare dhe këto mund të jenë në qendër të diskutimeve sot.

Sa i përket aspektit profesional, ka të ngjarë të përballeni më shumë ngarkesë sot.

Peshorja
Ju jeni natyrshëm një person i sjellshëm, i dhembshur.

Sot ndjenjat tuaja ka të ngjarë të përqendrohen jo vetëm te ata që janë pranë jush, por edhe më gjërë. u mund të dëshironi të shkruani përshtypjet tuaja në mënyrë që t’u referoheni më vonë. Përndryshe mund t’i harroni të gjitha.

Akrepi
Me aspektet e sotme planetare, ka të ngjarë të ndjeni një nxitim dashurie.

Kjo përfshin dashurinë për familjen, miqtë, partnerin dhe të gjitha format e jetës.

Sa i përket aspektit sentimental, mund të bëni njohje të rëndësishme.

Shigjetari
Ndiheni veçanërisht të dashur dhe të pasionuar, dhe mund të ndodhë të ndiqni një takim romantik me personin e veçantë në jetën tuaj.

Çështjet e parave duken pozitive, pasi intuita juaj në lidhje me menaxhimin e tyre ka funksionuar mirë dhe ka të ngjarë të vazhdojë.

Bricjapi
Sot është një kohë e shkëlqyeshme për të formuar ose forcuar një marrëdhënie romantike.

Nëse nuk jeni përfshirë, ka shumë mundësi që të takoni dikë. Nëse jeni në një lidhje, prisni që marrëdhënia juaj të krijojë një lidhje të re shpirtërore.

Ujori
Kjo është një ditë ideale për të filluar një sipërmarrje krijuese. Ju keni pasur shumë ide dhe nxitje krijuese.

Sot është koha të zgjidhni një dhe të bëni hapin e parë për ta bërë vizionin tuaj realitet. Çelësi këtu është të fillosh.

Peshqit
Sot mund të dukeni veçanërisht tërheqës, prandaj mos u habitni nëse tërheqni pamje admiruese nga të huajt.

Nëse keni mundësi, përpiquni të planifikoni vetëm kohë me personin e veçantë në jetën tuaj. Nuk do të pendoheni!

Të fundit

Horoskopi për ditën e sotme, 15 tetor 2021

Dashi Ju jeni të prirur të ndiheni mjaft të tensionuar sot dhe ta fajësoni atë për mërzinë dhe pakënaqësinë me jetën tuaj të tanishme. Ju mund të kaloni një pjesë të madhe të mëngje

Zbuloni çfarë tregon forma e trupit për shëndetin e zemrës

Një studim i publikuar së fundmi në Revistën Evropiane për zemrën, thotë se forma e trupit e njeriut është sinjalizuesi më i mirë i sëmundjeve të zemrës. Në krahasim me indeksin e masë

Qumështi apo kosi, cili është më i mirë për mëngjes?

Produktet e bulmetit janë një pjesë e rëndësishme e çdo regjimi të shëndetshëm ushqimor. Megjithatë, në disa aspekte, përzgjedhja e llojit të duhur të produkteve të bulmetit bën një n

Të çmendur apo të qetë, çfarë shoferi jeni sipas shenjës tuaj të horoskopit

Jeni të qetë, të nxituar apo të kujdesshëm kur i jepni makinës? Gjithçka varet nga shenja juaj e horoskopit. Dashi: Të nxituar. Për ju makina nuk është vetëm një mjet transporti, por edhe

Balsami i mrekullueshëm për shëndetin dhe gjithë organizmin

Vetitë kuruese të lules së basanit, një bimë barishtore që në gjendje natyrale rritet kudo, janë të njohura në mbarë botën. Përdorimi i gjerë i kësaj bime në mjekësinë popullore apo

Mjekët e konsiderojnë minierë të vërtetë vlerash ushqyese

Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Virtyteve apo Ushqimi i Perëndive etj, me pak fjalë hurma është fru

Info Tjera